Set vyhřívaných ponožek a baterií, který váše nohy při lyžování nenechá v chladu. Set obsahuje jeden pár ponožek, dvě lithionové dobíjecí baterie 1200 a jednu USB nabíječku 100 – 240 V. Funkční ponožky mají integrované topné elementy v celé prstové části špičky. Střih ponožek je užší a kompresní. Při aktivitách zároveň odvádějí vlhkost od pokožky. Ponožky jsou ergonomicky pletené a obsahují merino vlnu. Baterie jsou vhodné pro všechny modely vyhřívaných ponožek a vest Lenz. Možnost ovládání baterií... Celý popis

Koupit za 6 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Set vyhřívaných ponožek a baterií, který váše nohy při lyžování nenechá v chladu. Set obsahuje jeden pár ponožek, dvě lithionové dobíjecí baterie 1200 a jednu USB nabíječku 100 – 240 V.

Funkční ponožky mají integrované topné elementy v celé prstové části špičky. Střih ponožek je užší a kompresní. Při aktivitách zároveň odvádějí vlhkost od pokožky. Ponožky jsou ergonomicky pletené a obsahují merino vlnu.

Baterie jsou vhodné pro všechny modely vyhřívaných ponožek a vest Lenz. Možnost ovládání baterií přes Bluetooth. Baterie mají topný výkon, který se dá nastavit na 3 stupně. Doba vyhřívání je do 14 hodin, a nabíjecí čas trvá 5-7 hodin.
Zobrazit více

Parametry

Značka Lenz
Určení Lyžařské ponožky
Funkční ano
Barva černá
Střih podkolenky