Naučte se a vytvářejte skvělé nové triky pro sebe. A díky LED páskům, které díky rotaci tvoří krásný LED prstenec, vám umožní osvětlit jakoukoli místnost a dodá jí kouzelnou atmosféru. Popusťte uzdu své fantazii s triky, které na něm můžete dělat. Jak to funguje... Zapněte, zatřeste a „hoďte“! Zatřesení koule způsobí nastartování motoru a ultrarychlé otáčení lopatek rotoru proti směru hodinových ručiček. Existuje určitý efekt vysávání a míč bude nadále plavat na vaší ruce. Tím, že rukou nebo... Celý popis

Koupit za 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Naučte se a vytvářejte skvělé nové triky pro sebe. A díky LED páskům, které díky rotaci tvoří krásný LED prstenec, vám umožní osvětlit jakoukoli místnost a dodá jí kouzelnou atmosféru. Popusťte uzdu své fantazii s triky, které na něm můžete dělat.

Jak to funguje...
Zapněte, zatřeste a „hoďte“! Zatřesení koule způsobí nastartování motoru a ultrarychlé otáčení lopatek rotoru proti směru hodinových ručiček. Existuje určitý efekt vysávání a míč bude nadále plavat na vaší ruce. Tím, že rukou nebo nohou dáte různé výkonové boty, můžete provést mnoho triků. Podívejte se na přiložené video nebo na youtube pro četné nekonečné triky a aplikace.

Rady
- Během otáčení nevkládejte prsty do FlyNova Pro.
- Nehrajte si v blízkosti domácích mazlíčků.
- Při odstřeďování držte FlyNova Pro mimo vyčnívající nitě a obličej a vlasy.
- Do 6 let používejte pod přímým dohledem dospělých
- Když budete chtít přestat hrát, stačí FlyNova Pro zatřepat a přestane se točit. Je to snadné a bezpečné. Uzavřený design koule ochrání vaše ruce při točení.
Zaručená zábava pro malé i velké!

Nejen děti, ale i dospělí se mohou zabavit s FlyNova Pro ,
který je dokonalým lékem na nudu a zábavným způsobem, jak zabavit vás a vaše blízké doma. To vše při učení se novým dovednostem, zlepšování koordinace ruka-oko a rozhýbávání těla běháním za míčem. Pro malé děti je ideální pro rozvoj motoriky.
Flynova Pro je zábavná a snadno létat kamkoli. Je to perfektní činnost na zahradě, ale lze ji snadno použít i uvnitř. Perfektní také pro hraní v kanceláři, doma, na zahradě, v parku a na večírcích tím, že do zábavy zapojíte celou vaši párty.Bezpečně testováno pro použití s ​​dětmi od 6 let.
Flynova Pro nabízí hodiny zábavy a výzev pro každého, s kým hrajete.

Základní triky
"Leť zpátky jako bumerang"
Když to trefíš pod úhlem 30 stupňů? vyhodí ho k letu, otočí se kolmo kolem své osy a vznese se zpět do vaší ruky jako bumerang. Můžete ho také házet a chytat sami, což rychle dává uklidňující pocit.

"Nech to plavat po přímce"
Hodit to pod úhlem 30°? dolů, aby letěl v přímé linii. Je ideální pro stimulaci vaší kreativity a představivosti hraním hry házení a přehazování se svými přáteli. Otestujte si své dovednosti a přesnost s FlyNova Pro hraním různých her

Obsah

- 1x Fly Nova Pro
- 1 x USB napájecí kabel
Údaje o produktu

Značka: FlyNova Pro

Rozměry délka: 9,5 cm? 9,5 cm? 9,5

cm Hmotnost: 27 gramů

Barva: Modrá, červená, růžová - zasíláme náhodně

Materiál: Vysoce kvalitní pružný ABS plast

Baterie Baterie: 180mA lithiová baterie

Doba nabíjení: 25min Doba

přehrávání/letu: 10 -15 min

EAN číslo produktu: 8785253815688

Pěkné i jako dárek.
FlyNova Pro je perfektní dárek pro vaše přátele a rodinu. Váš dárek díky němu vynikne ze všech ostatních dárků něčím, co je po otevření překvapí. A udržujte je s úsměvem po celý den, když si s tím budou hrát.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Andowl
Barva modrý
Věk od 8 let