Lexibook Interpretor

100 %
(1 hodnocení)

Díky technologii rozpoznávání řeči nabízí tento hlasový překladač s písemným přepisem okamžitý překlad do mnoha jazyků, který je přesný a pokrývá širokou škálu oborů a dokonale se hodí pro profesionály.   K dispozici jsou dva režimy usnadňující komunikaci: Hlasový překlad: Překladač přes Wi-Fi nebo offline (pro 7 jazyků) pro rychlé a snadné použití. Vysoce kvalitní profesionální překlad založený na jednom z předních světových překladových systémů pro rozpoznávání řeči. Režim skupinového tlumočníka:... Celý popis

Popis

Díky technologii rozpoznávání řeči nabízí tento hlasový překladač s písemným přepisem okamžitý překlad do mnoha jazyků, který je přesný a pokrývá širokou škálu oborů a dokonale se hodí pro profesionály.

 

K dispozici jsou dva režimy usnadňující komunikaci:

Hlasový překlad: Překladač přes Wi-Fi nebo offline (pro 7 jazyků) pro rychlé a snadné použití. Vysoce kvalitní profesionální překlad založený na jednom z předních světových překladových systémů pro rozpoznávání řeči.

Režim skupinového tlumočníka: Připojte svůj překladač k několika dalším zařízením v režimu "Konference" a překládejte své rozhovory několika lidem a v několika jazycích!

 

Navrženo speciálně pro služební cesty a volný čas, pro snadné použití a pohodlí!

Velký dotykový displej LCD pro snadnou a intuitivní navigaci.
Konektor pro sluchátka pro poslech překladu v soukromí a popruh na krk pro snadné přenášení překladače.
Funkce diktafonu pro záznam důležitých informací na cestách nebo na schůzkách
Vestavěná dobíjecí baterie (až 10 hodin nepřetržitého provozu a 7-10 dní v pohotovostním režimu)!

 

Tento překladač je proto velmi vhodný pro profesionální použití, ale také pro turistické cesty, aby vám pomohl při příjezdu na letiště, do restaurace, do hotelu nebo se jednoduše zeptat na cestu!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lexibook

Podobné produkty