LG FA2S8V3GY3W

94 %
(20 hodnocení)

Předem plněná automatická parní pračka LG FA2S8V3GY3W Pračka LG FA2S8V3GY3W ve SLIM provedení s hloubkou pouhých 49,5 cm najde své místo v nejedné malé koupelně. Navzdory svým rozměrům vám nabídne úctyhodnou kapacitu praní 8,5 kg a mnoho moderních technologií v čele s AI DD™. Ta na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů vybere nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. 12 programů v nabídce Pro vaše oblečení jsou připraveny nejen standardní programy Bavlna, Smíšené prádlo či Syntetika, ale... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Předem plněná automatická parní pračka LG FA2S8V3GY3W
Pračka LG FA2S8V3GY3W ve SLIM provedení s hloubkou pouhých 49,5 cm najde své místo v nejedné malé koupelně. Navzdory svým rozměrům vám nabídne úctyhodnou kapacitu praní 8,5 kg a mnoho moderních technologií v čele s AI DD™. Ta na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů vybere nejvhodnější kombinaci pracích pohybů.

12 programů v nabídce

Pro vaše oblečení jsou připraveny nejen standardní programy Bavlna, Smíšené prádlo či Syntetika, ale také ty speciální – namátkou Jemné prádlo, Sportovní oblečení nebo Ruční praní / Vlna. Potýkáte-li se s alergiemi, určitě budete často využívat parní program Pro alergiky, který odstraní z oblečení až 99,9 % alergenů. Domácnosti s dětmi zase potěší druhý parní program s názvem Dětská parní péče. Pokud projevíte zájem programovou nabídku pračky ještě rozšířit, stáhněte si aplikaci LG ThinQ. Mimochodem, aplikaci lze využít také k zapnutí spotřebiče na dálku.

Úsporný motor

Provoz pračky má na starosti invertorový Direct Drive™ motor, který je napojený přímo na buben. Díky tomu vyniká nízkou hlučností a úsporným chodem. Spotřeba vody je u tohoto modelu 49 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 48 kWh na 100 cyklů. Pračka je díky tomu zařazena do nejúspornější energetické třídy A. Potěší vás také fakt, že maximální hodnota hluku při odstřeďování nepřesahuje hranici 71 dB.

Inteligentní praní s AI DD™

Technologie AI DD™ prádlo zváží, rozezná jemnost vláken a na základě těchto informací zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Výsledkem je skvěle, a hlavně šetrně vyprané prádlo, kterému se zároveň dostalo až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračky.

Přidávejte prádlo i během praní

Objevili jste zapomenuté tričko a pračka už se zvesela točí? Nevadí! Zásluhou funkce Přidat prádlo můžete objevené kousky oblečení vložit do bubnu i v průběhu pracího cyklu – stačí zmáčknout tlačítko Start/Pauza. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se navíc dvířka během praní do 3 vteřin otevřou.

Stop alergiím

Přizvěte si na pomoc v boji proti alergiím parní technologii Steam™. Ta odstraní z prádla až 99,9 % alergenů a tím jednou provždy uleví všem alergikům od projevů nepříjemných alergií. Program Pro alergiky je navíc schválený organizací BAF (British Allergy Foundation).

Ovládejte pračku na dálku

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci LG ThinQ a užívejte si naplno její výhody. Rozšiřte programovou nabídku pračky o nové prací cykly a nejnovější inovace nebo spotřebič na dálku zapněte. Pokud jste se rozhodli koupit s pračkou také sušičku LG, spárujte spotřebiče přes Wi-Fi připojení a minimalizujte tak chyby při výběru sušicího cyklu.

Praktické vybavení

Ve výbavě pračky LG FA2S8V3GY3W nechybí odolná dvířka z tvrzeného skla a buben s nerezovými lopatkami, které snižují možnost kontaminace oblečení bakteriemi. Vhod přijde také funkce Auto Restart, zajišťující restart programu po náhlém výpadku elektrického proudu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Maximální náplň pračky 8.5 kg
Hlučnost při odstřeďování 71 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost brutto 64 kg
Hmotnost 60 kg
Barva bílé
Časová předvolba max. 19 h
Počet programů 12
Přidání prádla ano
Motor Direct Drive
Direct drive motor ano
Doba trvání programu Eco 171 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ano
Sušička ne
Odložený start ano
Displej ano
Dětská pojistka ano
Parní praní ano
Energetická třída A
Spotřeba vody 49 l
Třída emise hluku A
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 48 kWh
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 49.5 cm
Šířka 60 cm
Objem bubnu 58 l
Výška 85 cm
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty