LG MH6535GIS

95 %
(59 hodnocení)

LG MH6535GIS Větší kapacita pro pohodlnější přípravu pokrmů Nová generace mikrovlnné trouby LG NeoChef je oproti předchozím modelům kompaktnější, ale i přesto nabízí více prostoru pro vaření. Díky technologii Smart Inverter se postará o rychlý a rovnoměrný ohřev pokrmů včetně pečení grilování, fritování a rozmrazování potravin. Úžasný design, snadné ovládání a rychlá údržba činí z této mikrovlnné trouby vynikající doplněk, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti. Klíčové vlastnosti: -... Celý popis

Koupit za 3 385 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LG MH6535GIS

Větší kapacita pro pohodlnější přípravu pokrmů

Nová generace mikrovlnné trouby LG NeoChef je oproti předchozím modelům kompaktnější, ale i přesto nabízí více prostoru pro vaření. Díky technologii Smart Inverter se postará o rychlý a rovnoměrný ohřev pokrmů včetně pečení grilování, fritování a rozmrazování potravin. Úžasný design, snadné ovládání a rychlá údržba činí z této mikrovlnné trouby vynikající doplněk, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti.

Klíčové vlastnosti:

- Velká kapacita 25 litrů

- Moderní design v černé barvě s kouřovým sklem

- Gril s křemíkovým topným tělesem

- Rovnoměrný ohřev + rozmrazování

- Technologie i-Wave

- Jednoduché dotykové ovládání

- Jasný LCD displej

- Otočný talíř o průměru 29,2 cm

- Moderní LED osvětlení

- Antibakteriální EasyClean povrch

- Výkon 1000 W

Inteligentní regulace teploty

Mikrovlnná trouba LG MH6535GIS je vybavena technologií Smart Inverter, která zajistí přesný výkon pro ohřev a rozmrazení široké škály potravin. Díky přesné regulaci teploty připravíte více pokrmů než dříve a docílíte i lepší chuti.

Rovnoměrné ohřívání

Pro dosažení dokonalé chuti pokrmů a jejich rovnoměrného ohřevu mikrovlnná trouba LG NeoChef disponuje jemnou regulací teploty.

Rovnoměrné rozmrazování

Rozmrazování potravin je nyní snazší než kdykoliv předtím. Stačí nastavit optimální teplotu a mikrovlnná trouba se postará o rovnoměrné rozmrazení i větších kusů masa v celém jeho objemu.*

Funkce rychlého vaření

Díky vysokému výkonu ohřevu, který dosahuje až 1000 W, připravíte pokrmy až 1,6× rychleji než s běžnou mikrovlnnou troubou.*

Zvládne toho mnohem více

Multifunkční mikrovlnná trouba LG NeoChef kombinuje 4 zařízení v jednom, díky čemuž zvládne nejen ohřev jídla, pečení nebo fritování, ale umožní také výrobu lahodného jogurtu.

Grilujte dozlatova

Gril s křemíkovým topným tělesem umožní přípravu šťavnatých a dozlatova opečených pokrmů se stejnými výsledky, jako byste pekli v klasické troubě.

Zdravější pečení a fritování

Funkce zdravé pečení a smažení umožní připravit vaše oblíbené pokrmy s až o 72 % méně tuku v porovnání s jejich běžnou přípravou v troubě nebo fritéze.

Antibakteriální povrch EasyClean

Díky antibakteriálnímu vnitřnímu povrchu EasyClean je zajištěno maximálně snadné a pohodlné čištění. Tento speciální nátěr zabraňuje ulpívání až 99,9 % škodlivých bakterií na povrchu trouby.

Bílé LED osvětlení

Pro pohodlnou kontrolu pokrmu i během jeho ohřevu je mikrovlnná trouba vybavena moderním LED osvětlením, které je 3× jasnější než klasické žárovky a rovněž je i mnohem úspornější.

Šestihranný prstenec

Dokonalou stabilitu otočného talíře zajistí inovativní šestihranný prstenec, který maximálně ochrání nádoby, které nejsou umístěny v centrální poloze a mohly by se snadno sklopit, nebo sklouznout.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Způsob umístění volně stojící
Objem 25 l
Barva černé
Hmotnost 9.9 kg
Průměr talíře 29.2 cm
Otevírání dvířek vlevo
Multifunkční ano
Ikea Metod ne
Retro ne
Smart ano
Úprava proti otiskům prstů ne
Gril ano
Horkovzduch ne
Rozmrazování ano
Dětský zámek ano
Crisp ne
Displej ano
Hodiny ano
Parní vaření ne
Pečení chleba ano
Ovládání elektronické
Otočný talíř s otočným talířem
Výkon 1000 W
Příkon 1150 W
Výška 27.2 cm
Šířka 47.6 cm
Hloubka 38.9 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty