LG RC8TV9AVHN

99 %
(9 hodnocení)

Hybridní kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem LG RC8TV9AVHN v bílém provedení. Disponuje kapacitou pro 8 kg prádla a zařazena je do energetické třídy A+++. Na výběr máte ze 14 programů, včetně programu pro alergiky, přídavných funkcí a 3 stupňů sušení. Ovládat ji budete pomocí otočného voliče a LED displeje. Lze ji ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi, pomocí LG ThinQ. Vybavena je DUAL Inverter Heat Pump™, Dual InverterDrive motorem a dvojitým filtrem.... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hybridní kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem LG RC8TV9AVHN v bílém provedení. Disponuje kapacitou pro 8 kg prádla a zařazena je do energetické třídy A+++. Na výběr máte ze 14 programů, včetně programu pro alergiky, přídavných funkcí a 3 stupňů sušení. Ovládat ji budete pomocí otočného voliče a LED displeje. Lze ji ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi, pomocí LG ThinQ. Vybavena je DUAL Inverter Heat Pump™, Dual InverterDrive motorem a dvojitým filtrem. Maximální dosahovaná hlučnost 62 dB.
Praktický spotřebič
Kondenzační chytrá sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem LG RC8TV9AVHN je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po vyprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden cyklus můžete vysušit až 8 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A+++, díky své nízké spotřebě energie. Určitě oceníte i řadu výhod, jako je inteligentní elektronický systém sušení, zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel zbytkového času a průběhu sušení, ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát. Sušička nabízí i možnost připojení odpadu (hadice není součástí balení je třeba zakoupit).
Programy a funkce
Inteligentní sušičku ovládáte pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje, pomocí kterých si zvolíte programy a funkce, které vám aktuálně vyhovují.

-
14 programů sušení: Bavlna, Bavlna+, Smíšené prádlo, Syntetika, Přikrývky, Ručníky, Pro alergiky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Teplý vzduch; + Načíst program (přes Wi-Fi)

-
Přídavné funkce: odložený start, péče o buben, osvětlení bubnu, zvuková signalizace on/off, dětská pojistka, více času, méně času, péče o kondenzátor, stažení programů + Smart Diagnosis, dálkový start přes Wi-Fi,

- Možnosti sušení: žehlení, skříň, extra

 
Duální invertorové tepelné čerpadlo
Sušička využívá nejnovější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od velmi vysoké až po nízkou bez nutnosti vypnutí, čímž šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A+++ *. Navíc na její hlavní součástku - kompresor - poskytuje LG až 10letou záruku. Ta se vztahuje i na srdce přístroje - motor.
* V rozsahu A+++ až D podle standardů IEC, program Bavlna, režim Energie.
Ušetřete energii a čas se sušičkou LG Eco Hybrid
Sušička disponuje technologií Eco Hybrid, která umožňuje výběr mezi režimem šetřícím čas nebo režimem šetřícím spotřebu energie. Vy si tak vyberete, zda chcete ušetřit 21 % energie nebo 24 % času.

* Pokud šetří energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou úsporností energie a tím je velmi šetrná k prádlu.
* Testováno společností Interek (hmotnost 9 kg, podle standardů IEC, program Bavlna, rozdíl mezi režimy Čas a Energie).
Kondenzátor s automatickým čištěním
Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. 3 trysky důkladně propláchnou kondenzátor až 3× během jednoho cyklu sušení díky silnému proudu vody
Jemná péče při nízké teplotě
Sušička napomáhá vyhlazovat záhyby a eliminovat pomačkání. Duální invertorové tepelné čerpadlo umožňuje sušení při nižších teplotách, přičemž vyhladí záhyby a snižuje pomačkání vašeho prádla.
Smart ThinQ™
Sušička LG disponuje umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Zařízení můžete pomocí chytrého telefonu nebo tabletu ovládat na dálku a sledovat spotřebu energie. Připojení sušičky na Wi-Fi vám umožní stažení dodatečných programů a v případě problémů vám sušička sama řekne, co jí je. Je jednoduše inteligentní.
Hloubka 69 cm Vestavěný displej Ano Kapacita bubnu show_tooltip 8 Kg Třída energ.účinnosti show_tooltip A +++ Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo Typ sušení tepelné čerpadlo Maximální hloubka show_tooltip 73 cm Fyzické vlastnosti a barva Barva bílá Šířka 60 cm Výška 85 cm Hloubka 69 cm Hmotnost 57 Kg Maximální hloubka show_tooltip 73 cm Display/Grafika Vestavěný displej Ano Další vlastnosti Značka Lg Smart show_tooltip Ano Obsah balení Obsah balení Manuál Funkce Kapacita bubnu show_tooltip 8 Kg Odložený start show_tooltip Ano Programy sušení Suché do skříně Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo Typ sušení tepelné čerpadlo Možnost připojení na odpad Ano, potřeba dokoupit příslušenství Další parametry Třída energ.účinnosti show_tooltip A +++ Technologie Wifi Smart (ovládání mobilem) show_tooltip Ano Smart aplikace LG ThinQ Vzhled Vzhled skříně volně stojící Systém ovládání Otočné + dotykové Systém vkládání předním plněním Energetické údaje Třída účinnosti sušení A Hlučnost Hlučnost (sušení) 62 db
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Způsob umístění volně stojící
Typ sušičky kondenzační
Maximální náplň 8 kg
Hlučnost 62 dB
Počet programů 0
Třída účinnosti sušení A
Tepelné čerpadlo ano
Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0 kWh
Odložený start ano
LCD displej ano
Vnitřní osvětlení bubnu ano
Zvukový signál ano
Dětská pojistka ano
Eko sušení ano
Samočistící kondenzátor ano
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 0 cm
Hmotnost 57 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty