Likov okapnice LE-V

0 %
(0 hodnocení)

LIKOV LE-V Napojovací okapnicová lišta s tkaninou LE-V napojovací lišta se sklovláknitou výztužnou tkaninou pro trvanlivé napojení omítek k hliníkové zakládací liště nebo oplechování v kontaktním zateplovacím systému – ETICS. Materiál PVC odolné alkalickému prostředí a UV stabilní sklovláknitá výztužná tkanina vyhovující ETAG 004 Použití a výhody zabraňuje vzniku trhlin v místě napojení omítek k hliníkové zakládací liště nebo oplechování okapnice zajišťuje odvod vody ze systému, zabraňuje vnikání... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LIKOV LE-V Napojovací okapnicová lišta s tkaninou
LE-V napojovací lišta se sklovláknitou výztužnou tkaninou pro trvanlivé napojení omítek k hliníkové zakládací liště nebo oplechování v kontaktním zateplovacím systému – ETICS.

Materiál

PVC odolné alkalickému prostředí a UV stabilní
sklovláknitá výztužná tkanina vyhovující ETAG 004

Použití a výhody

zabraňuje vzniku trhlin v místě napojení omítek k hliníkové zakládací liště nebo oplechování
okapnice zajišťuje odvod vody ze systému, zabraňuje vnikání vody do systému a případné odmrzání omítky
estetické ukončení omítek
vytvoření ideální rovné hrany
jednotlivé lišty lze napojovat pomocí kolíčků, které jsou součástí balení

Návod k použití
Lištu s tkaninou nasadíme na zakládací lištu. Následně aplikujeme tepelně izolační desku s čerstvě nanesenou lepicí maltou a přilepíme k podkladu. Pod tkaninu naneseme stěrkovou maltu a do ní zatlačíme tkaninu. Maltu, které se nám vytlačí přes tkaninu, stáhneme a srovnáme zednickým ocelovým hladítkem do roviny. Pokud se lišta použije pro napojení na oplechování, přilepí se nejdříve tepelně izolační deska, potom se namontuje oplechování, následně se nasadí lišta a provedou se omítky.

Parametry

Délka lišt:  2500 mm
Tloušťka omítek: 6, 10 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Likov