Lily and Jack chlapecká kojenecká zimní kombinéza - hvězdičky Krásná, moderní a hřejivá kojenecká kombinéza pro chlapečky od narození do tří měsíců roku. Jasně žlutá barva a tmavě modré hvězdičky a blesky upoutají pozornost na první pohled. Díky palčákům na koncích rukávů bude miminko dokonale chráněno před mrazem nebo studeným větrem. Podšívka kojenecké kombinézy je celá zhotovená v tmavě modré barvě, je 100 % bavlněná a je tedy vhodná pro přímý kontakt s odkrytými částmi jemné kojenecké pokožky.... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lily and Jack chlapecká kojenecká zimní kombinéza - hvězdičky

Krásná, moderní a hřejivá kojenecká kombinéza pro chlapečky od narození do tří měsíců roku. Jasně žlutá barva a tmavě modré hvězdičky a blesky upoutají pozornost na první pohled. Díky palčákům na koncích rukávů bude miminko dokonale chráněno před mrazem nebo studeným větrem. Podšívka kojenecké kombinézy je celá zhotovená v tmavě modré barvě, je 100 % bavlněná a je tedy vhodná pro přímý kontakt s odkrytými částmi jemné kojenecké pokožky.

Jedná se o opravdu teplé oblečení pro miminka, které splní svoji službu i v těch nejstudenějších dnech roku. Rukávy jsou zúžené a pružné, aby dobře přichytily kojeneckcé rukavičky, které nebudou padat. zapínání je řešeno tmavě modrým zipem. 

Kojenecké oblečení ve velikosti:

62

0 - 3 měsíce

Oblečení pro miminka:

Kluky/chlapečky

Balení:

1 ks

Materiál:

svrchní vrstva: 100 % polyester

podšívka: 100 % bavlna
Zobrazit více

Parametry

Značka Lili & Jack
Barva žluté