Liox Obraz orchidej a kameny ve vodě Rozměr: 100 x 45 cm

97 %
(1 hodnocení)

Všechny naše výrobky pro vás tvoříme v naší české LIOX dílně. Obrazy neskladujeme, tiskneme je ihned po přijetí a zaplacení objednávky. To nám umožňuje širokou rozmanitost produktů bez nutnosti provozování obřích skladů. I přesto jsme schopni zachovat rozumné dodací lhůty kolem 4 dnů. Zakládáme si na preciznosti provedení a kvalitě použitých materiálů. Základem toho všeho je přírodní plátno o gramáži 260g/m2 napnuté na borovicovém rámu. Grafiku zpracováváme ve vysokém rozlišení, tak aby v ní... Celý popis

Popis

Všechny naše výrobky pro vás tvoříme v naší české LIOX dílně. Obrazy neskladujeme, tiskneme je ihned po přijetí a zaplacení objednávky.

To nám umožňuje širokou rozmanitost produktů bez nutnosti provozování obřích skladů. I přesto jsme schopni zachovat rozumné dodací lhůty kolem 4 dnů.

Zakládáme si na preciznosti provedení a kvalitě použitých materiálů. Základem toho všeho je přírodní plátno o gramáži 260g/m2 napnuté na borovicovém rámu.

Grafiku zpracováváme ve vysokém rozlišení, tak aby v ní vynikl každý detail.

Tiskneme výhradně ekologicky a zdravotně nezávadnými barvami ECO Solvent, které jsou určené do interiérů. 

 

 

Jelikož si zakládáme na vaší maximálni spokojenosti a chceme aby jste s výběrem byli opravdu spokojeni, pod náhledem produktu zobrazujeme související produkty a produkty podobné. Pokud se jednoduše nemůžete rozhodnout pro variantu nebo motiv vašeho nového interierového doplňku, určitě nezapomeňte kouknout i tam!

Nevyhovující rozměr, barva či vytvoření jakékoliv jiné vicedilné variace pro nás není problém! Veškerou licencovanou grafiku je pro vás náš grafický tým připraven přetvořit přesně podle vašich představ. V případě inviduálních uprav nebo dotazů nas kontaktujte telefonicky, emailem nebo naším e-shop chatem.

 

Budování naší značky Liox stojí na 3 hlavních heslech. Preciznost - kvalita a důslednost, aby všechny naše moderní inovace a technologie které do našich produktů dáváme byly vždy stoprocentní. Naší hlavní prioritou je vyrábět veškeré produkty v České Republice, proto pečlivě vybiráme jen ty nejkvalitnější místní dodavatele. Obrazy tiskneme na certifikované polytexové plátno o gramáži 260g/m2 ECO Solventními barvami s rozlišením tisku až 1440dpi s nejmodernější technologií které tiskárny Mutoh přináší. Borovicový a smrkový rám je čistě masivní, několik let sušený s technologií lepeného nekonečného spoje pro podporu pevnosti a eliminaci kroucení či deformování dřeva. Kompletní produkt - obraz nenese žádnou škodlivou látku a je okamžitě připraven k zavěšení na vaší zeď pomocí přibalených háčků, hmoždinek a vrutů. Ke každému produktu přistupujeme inviduálně, netvoříme žádné skladové zásoby pro dodržení naších určených kvalit. Pro přepravu volíme na míru vyráběné recyklovatelné kartonové krabice, které disponují naším zabaleným produktem v ochrané bublinkové folii pro maximálně bezpečnou dopravu.

 

 

U nás lze platit bezproblémově pomocí:
        
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liox