Automatik-Getriebe-Reiniger Čistič automatických převodovek je vysoce účinná čisticí kapalina určená pro rozpouštění škodlivých usazenin a karbonů v automatických převodovkách. Zaručuje tak optimální řadicí funkci převodovky a prodlužuje její životnost. Kombinace účinných detergentních a disperzantních aditiv s nosnou kapalinou byla testována v četných laboratorních a praxi blízkých provozních zkouškách na rozpouštění kalů a usazenin z olejů. OBLAST POUŽITÍ Čisticí kapalina vhodná pro všechny... Celý popis

Koupit za 218 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Automatik-Getriebe-Reiniger
Čistič automatických převodovek je vysoce účinná čisticí kapalina určená pro rozpouštění škodlivých usazenin a karbonů v automatických převodovkách. Zaručuje tak optimální řadicí funkci převodovky a prodlužuje její životnost. Kombinace účinných detergentních a disperzantních aditiv s nosnou kapalinou byla testována v četných laboratorních a praxi blízkých provozních zkouškách na rozpouštění kalů a usazenin z olejů.

OBLAST POUŽITÍ Čisticí kapalina vhodná pro všechny automatické převodovky.  VLASTNOSTI - žádný dopad na životní prostředí - jednoduchá aplikace - neutrální vůči běžným těsnicím materiálům - zajišťuje optimální řadicí funkci - rychlé čištění - šetrné čištění - vysoká účinnost ZPŮSOB POUŽITÍ Obsah dózy přimíchat pomocí nálevky přes otvor pro měrku oleje do provozně zahřátého převodového oleje před jeho výměnou. Motor nechat běžet cca 10 minut v parkovací poloze volicí páky a nejméně dvakrát za tuto dobu zvolit všechny polohy volicí páky. Po tomto čištění vyměnit opotřebovaný olej a olejový filtr za odpovídající nový olej a filtr podle předepsaných specifikací. Obsah dózy 300 ml postačuje pro 6 – 9 litrů olejové náplně. Čistič automatických převodovek Liqui Moly je rovněž možno používat ve všech na trhu běžně dostupných čisticích pří- strojích pro automatické převodovky. V tomto případě je nutno dodržovat návod k obsluze výrobce čisticího přístroje. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly
Značka Liqui Moly
Objem 0.3 l