Aditiva do převodového oleje s MoS2 (molybden disulfide) vytváří velmi odolný mazící film na všech částich podlechovaných třením. Obsah jednoho balení stačí na 1 litr převodového oleje. Nepoužívejte na motocyklech s mokrou spojkou, automatickými převodovkami nebo blokováním koncových převodů. ditiva do převodového oleje s MoS2 (molybden disulfide) vytváří velmi odolný mazící film na všech částich podlechovaných třením. Aditiva do převodového oleje přispívá díky vlastnostím snižujícím tření k nižšímu... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Aditiva do převodového oleje s MoS2 (molybden disulfide) vytváří velmi odolný mazící film na všech částich podlechovaných třením. Obsah jednoho balení stačí na 1 litr převodového oleje. Nepoužívejte na motocyklech s mokrou spojkou, automatickými převodovkami nebo blokováním koncových převodů.

ditiva do převodového oleje s MoS2 (molybden disulfide) vytváří velmi odolný mazící film na všech částich podlechovaných třením. Aditiva do převodového oleje přispívá díky vlastnostím snižujícím tření k nižšímu opotřebování dílů podložených třením a k nižší provozní teplotě převodu. Tím je ovládání zařízení velmi hladké. Díky zlepšenému snížení tření se výrazně zvyšuje spolehlivost převodu. Použití: pro ruční převodovky a koncové převodovky, zejména pro velké zatížení. Obsah jednoho balení stačí na 1 litr převodového oleje. Nepoužívejte na motocyklech s mokrou spojkou, automatickými převodovkami nebo blokováním koncových převodů.

Číslo výrobku: 2652

Zjednodušené číslo výrobku: 2652

OEM čísla (originální čísla automobilky):
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly