Černé kozačky Vysoké černé kozačky mají moderní zadní prošívání, které tomuto modelu dodává šmrnc a mladistvý vzhled. Kozačky mají postranní zip pro rychlé obouvání a zouvání. Tento nový model je univerzální a záleží na vás jak jej skombinujete s oblečením. Se sportovním i s elegantním oblečením si tyto kozačky perfektně rozumí. Boty jsou zateplené měkkým kožíškem. Nahoře je u zipu vsuvka, která hezky pruží a tak si pohodlí užijí i vaše lýtka. Výrobky mohou mít minimální zbytky z výroby, tj. stopy... Celý popis

Koupit za 748 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Černé kozačky

Vysoké černé kozačky mají moderní zadní prošívání, které tomuto modelu dodává šmrnc a mladistvý vzhled. Kozačky mají postranní zip pro rychlé obouvání a zouvání. Tento nový model je univerzální a záleží na vás jak jej skombinujete s oblečením. Se sportovním i s elegantním oblečením si tyto kozačky perfektně rozumí. Boty jsou zateplené měkkým kožíškem. Nahoře je u zipu vsuvka, která hezky pruží a tak si pohodlí užijí i vaše lýtka.

Výrobky mohou mít minimální zbytky z výroby, tj. stopy lepidla, nití, vypadlé kamínky nebo jiné.  Výše uvedené nedostatky nejsou předmětem reklamace.

Materiál: svršek: syntetika, textil, podšívka: textil, podešev: syntetika

Výška: 35-39 cm (dle velikosti)

Šířka: 36-40 cm (dle velikosti)  

VELIKOST
  37
 38
  39
 40
  41

DÉLKA STÉLKY (v cm)

 24,5 
 25 
 25,5 
 26 
  27 
Zobrazit více

Parametry

Značka Listar
Barva černá
Typ podpatku plochý
Materiál textilie
Styl společenské
Období zimní