Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Literatura pro nejmenší

Literatura pro nejmenší

Nalezeno:    773 produktů

Podobné fráze:

Bešťáková Eva, Baránková Vlasta: Číslicové pohádky

Malá Jednička jde poprvé do číslicové školy a těší se, co všechno se tam naučí. V lavicích sedí samé číslice, ale největším překvapením je pan učitel Počítadlo – je vysoký, má dlouhé tenké nohy i ruce, na očích brýle, na hlavě klobouk s divnou vrtulkou a místo těla jen dřevěný rámeček se spoustou drátků a barevných kuliček! Ale je to moc hodný pán, který nejenže učí počty, ale umí o nich vyprávět i spoustu pohádek! Bohatě ilustrovaná kniha volně navazuje na úspěšný titul Písmenkové pohádky. Děti se v ní hravou formou pomocí jednoduchých textů propojených s úkoly seznámí s číslicemi od jedné do dvaceti.

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Biblické verše pre deti I. diel - Ladislav Fričovský

Kniha: Ladislav Fričovský: Biblické verše pre deti I. diel Prvých sedem najznámejších príbehov zo Starého zákona ožíva vo veršoch, ktoré detského čitateľa vťahujú do rozprávania o Stvorení sveta, Kainovi a Ábelovi a Potope sveta v prvej knihe; o Babylonskej veži a Abrahámovi v druhej knihe a o Izákovi a Jozefovi v tretej knihe. Knihy sú bohato obohatené nádhernými ilustráciami a príťažlivou grafikou, ktoré pomáhajú deťom lepšie si predstaviť a precítiť rozpravaný príbeh.

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

Biblické verše pre deti II. diel - Ladislav Fričovský

Kniha: Ladislav Fričovský: Biblické verše pre deti II. diel Prvých sedem najznámejších príbehov zo Starého zákona ožíva vo veršoch, ktoré detského čitateľa vťahujú do rozprávania o Stvorení sveta, Kainovi a Ábelovi a Potope sveta v prvej knihe; o Babylonskej veži a Abrahámovi v druhej knihe a o Izákovi a Jozefovi v tretej knihe. Knihy sú bohato obohatené nádhernými ilustráciami a príťažlivou grafikou, ktoré pomáhajú deťom lepšie si predstaviť a precítiť rozpravaný príbeh.

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

Biblické verše pre deti III. diel - Ladislav Fričovský

Kniha: Ladislav Fričovský: Biblické verše pre deti III. diel Prvých sedem najznámejších príbehov zo Starého zákona ožíva vo veršoch, ktoré detského čitateľa vťahujú do rozprávania o Stvorení sveta, Kainovi a Ábelovi a Potope sveta v prvej knihe; o Babylonskej veži a Abrahámovi v druhej knihe a o Izákovi a Jozefovi v tretej knihe. Knihy sú bohato obohatené nádhernými ilustráciami a príťažlivou grafikou, ktoré pomáhajú deťom lepšie si predstaviť a precítiť rozpravaný príbeh.

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

Blexbolex: Roční období

Obrazové album francouzského kreslíře, ilustrátora, grafika a autora desítek obrazových knih pro děti a dospělé. "Roční období" je kniha nejen o střídání ročních dob, o tom, jak lidé snáší nejrůznější počasí, jak se mu přizpůsobují, jak se proměňuje krajina i drobné detaily světa kolem nás, je to kniha o plynoucím čase a oslava křehké proměnlivosti přírody. Přináší pozorování věcí, krajiny, událostí a lidí… a také krajinu našich nálad, emocí a lidské vytrvalosti. Pro všechny děti, kterým nestačí jedno listování!

Více informací
od 264 Kč
Koupit nejlevněji

Bludiště s pastelkami 2

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

Bohumil Říha: Honzíkova cesta

Kniha: Bohumil Říha: Honzíkova cesta Klasický příběh malého Honzíka, který jede sám vlakem k dědovi a babičce na vesnici je určen pro malým začínajícím čtenářům. Nové vydání v nové grafi cké úpravě.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Božena Šimková: Barevný rok

Poznávací kniha pro čtenáře od 8 do 80 let hravou formou seznamuje s tajemstvím a záhadami jednotlivých měsíců. Kromě veselých barevných obrázků Aleny Janouškové a veršů Ljuby Štíplové přináší řadu poznatků z přírodovědy nebo i ekologie, odkrývá bohatství a krásu českého jazyka a přibližuje naši historii. V knize najdeme množství zajímavostí, například jak přišly české měsíce ke svým jménům, proč má týden sedm dní, jak je to s Medardovou kápí a se skřivanem, který musí na hromnice vrznout, i kdyby měl zmrznout, kolik jídla je schopen shromáždit na zimu křeček a mnoho jiných užitečných i zajímavých poznatků, které se pak pamatují po celý život.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Božena Trilecová: Rozprávočky aj básničky na doma i do školičky

Viete o tom, že chodiť do školy môže byť nielen zaujímavé, ale aj zábavné? Že spoznávať písmenká, číslice a nových kamarátov môže byť príjemným dobrodružstvom? Pomôžu vám pritom nielen veršíky a príbehy z našej knižky, ale aj veselé obrázky. Počet stran: 48 stran Vazba: pevná vazba Rozměr: 165×213 mm Hmotnost: 270 g Jazyk: slovenský jazyk ISBN: 9788080883676 Rok vydání: 2014

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

Budkačik a Dubkačik

Titul: Budkačik a Dubkačik Autor: Jozef Cíger Hronský EAN: 9788010006069 ISBN: 80-10-00606-8 Nakladatel: Slovenské pedagogické nakladatelstvo - M Rok vydání: 200405 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 170 x 205 mm Počet stran: 76 Váha: 274 g Jazyk: SK Budkačik a Dubkačik - Jozef Cíger Hronský

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

Bumbová Stanislava, Řezníčková Petra: Obrázkové čtení – Malé hrátky se zvířátky

Zábavná publikace pro začínající čtenáře je určená dětem od 5 let. Pro snazší čtení jsou všechny texty psané velkými tiskacími písmeny a některá slova jsou nahrazena roztomilými obrázky. Malý čtenář se setká s různými druhy textu ve formě povídání, pohádky, dopisu, bajky, krátké básničky či hádanky. Příběhy se odehrávají v přírodě, kterou malé děti bezprostředně znají ze svého okolí a mohou se tedy s jednotlivými zvířátky skutečně setkat. Hravé texty využívají krásy českého jazyka a vedou děti k přemýšlení o světě kolem nás.

Více informací
od 157 Kč
Koupit nejlevněji

Cestujeme s krtkem

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Claudine Desmarteauová: Gustíkovy patálie

Autorka této humorné knížky (textu i ilustrací) otevřeně vzdává hold kultovní sérii o malém Mikulášovi i jejím tvůrcům. Navazuje na tradici, aniž by se však snažila ji okopírovat. Vzniká tak originální, novodobý „mikulášovský“ hrdina, desetiletý Gustík, který stejně jako jeho předchůdce vtipně a trefně komentuje soudobým jazykem postavy i dění kolem sebe. Do hry samozřejmě vstupují vymoženosti i nešvary moderní doby. Gustík se proto neustále diví svým pubertálním sourozencům, kteří nosí divně střižené kalhoty, poslouchají Nirvánu a sbírají špatné známky a s nimiž se neustále pere o místo u počítače, glosuje ale také věci, jako je globální oteplování, přechod z franků na eura či oslabení kupní síly, a klade si všemožné otázky, například proč bezdomovci bydlí na ulici a jak mohl jeho dědeče...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Co je jinak

Co je jinak? Otevři leporelovou knížku a hledej rozdíly mezi obrázky na levé a pravé straně. Poznáš, co je jinak? Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Jupiter pro nejmenší Edice 2010 Rok vydání 1. vydání Pořadí vydání 117 x 151 x 20 mm formát

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Co se děje na statku

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

Cynthia Rider: Pomoc v horách

Chcete, aby vaše dítě rádo četlo? Pomozte mu svět příběhů objevit společnou četbou a povídáním o knížkách edice „Učíme se číst“, na jejíž přípravě se podíleli pedagogičtí odborníci. Ve všech příbězích vystupuje běžná rodina s dětmi Emou, Davidem, Vítkem a psem Alíkem, kteří prožívají běžná i kouzelná dobrodružství. Knihy rozvíjejí čtenářské dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a doplňují je zábavné aktivity, které přivedou děti k hledání podrobností a vám dávají řadu podnětů k rozhovoru. Tato knihy je v kategorii F – Čtu plynule s jistotou. Brožovaná bez přebalu lesklá Česky

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Čačky hračky

Kniha: Krista Bendová: Čačky hračkyVzácna kniha lyrických obrázkov, riekaniek a vyčítaniek spred viac ako päťdesiatich rokov je dodnes živá, svieža a láskavá k svojim malým čitateľom a poskytuje im bohatý estetický a citový zážitok. Uvádzame i autorkin životopis, poetickú rozprávku pre malých i veľkých.

Více informací
od 141 Kč
Koupit nejlevněji

Čarovné maľovanie

1. Navlhči koniec štetca malým množstvom vody. 2. Vyber si niektorú z farieb ponúkaných v hornej časti stránky, jemne prejdi po nej štetcom. 3. Teraz maľuj obrázok, pokús sa nevyjsť za linnku. Opláchni štetec vždy, keď meníš farbu. 4. Po skončení chvíľu počkaj... nezabudni nechať obrázok dokonale uschnúť, len potom prejdi na ďalšiu stránku. 5. Ak chceš, môžeš svoj obrázok pozdĺž perforácie vytrhnúť zo zošita a nalepiť niekam inam, alebo môžeš svoje dielo aj zarámovať. Počet stran: 8 stran Vazba: šitá vazba Rozměr: 215×280 mm Hmotnost: 90 g Jazyk: slovenský jazyk ISBN: 9788097456894 Rok vydání: 2006

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Červená čiapočka, Tri prasiatka

Príbeh Červenej čiapočky a Troch prasiatok v jednej knihe. Počet stran: 32 stran Vazba: pevná vazba Rozměr: 146×197 mm Hmotnost: 270 g Jazyk: slovenský jazyk ISBN: 9788089727551

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Čítajme si spolu

Titul: Čítajme si spolu Autor: Ivana Černáková EAN: 9788089147922 ISBN: 80-89147-92-5 Nakladatel: Martin Matuška MATYS 242 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 210x165 mm Počet stran: 48 Jazyk: SK Čítajme si spolu - Ivana Černáková Chceš sa stretnúť a potešiť s milou kamarátkou? Potom otvor túto knižku a čítaj! Ak s čítaním práve začínaš, táto kamarátka ti s tým rada pomôže. Priláka ťa svojími veselými príbehmi, riekankami, hádankami, vtipmi, múdrymi bájkami, pestrým maľovaným čítaním a scénkami. A okrem dobrého čítania poteší tvoje srdiečko i milými obrázkami.

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

Čo mačička premilá po celý deň robila

Titul: Čo mačička premilá po celý deň robila Autor: Sibyla Mislovičová EAN: 9788080881511 ISBN: 978-80-8088-151-1 Nakladatel: Martin Matuška MATYS 242 Vazba: Prostorové pohádky, leporela Počet stran: 10 Jazyk: SK Čo mačička premilá po celý deň robila - Sibyla Mislovičová Veselé leporelo o mačičke s krásnymi ilustráciami a veselými básničkami.

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Čtvrtečková Veronika Vařila myšička kašičku

Rozkládací leporelo s motivem známé říkanky a veselými ilustracemi Veroniky Čtvrtečkové bude vaše děti bavit.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Čvirikance

Titul: Čvirikance Autor: Ján Čápka EAN: 9788089341016 ISBN: 978-80-89341-01-6 Nakladatel: Artis Omnis, s.r.o. Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 215x205 mm Počet stran: 46 Jazyk: SK Čvirikance - Ján Čápka Knižka plná veselých veršovaniek, určených pre najmenších čitateľov. Láskavé veršíky pomôžu malým zvedavcom lepšie spoznať nielen zvieratká a rastliny, ale aj rozšíria ich vedomosti o dianí okolo nás. Autor dokonale pozná detskú dušu vďaka svojej celoživotnej práci s nimi, a tak je len prirodzené, že samotné deti aj doplnili jeho texty svojimi nádhernými ilustráciami.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Dagmar Košková: Kolik je hodin

S pomocí králíčka a jeho kamarádky myšky se předškoláci a malí školáci naučí rozeznávat čas na hodinách a také pochopí, jak je důležité členění dne. Prostřednictvím konkrétních situací poznají, že v různých denních dobách se lidé věnují různým činnostem. Veselé barevné ilustrace hravým způsobem doplňují krátký, názorný text, v němž králíček vypráví, co zrovna dělá. V závěru knihy najdete naučné stránky, kde si děti mohou formou hry všechno procvičit. Detaily 24 stran český jazyk Jazyk: český jazyk Rok vydání: 2011

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Dana Winklerová: Hravá čísla - Knížka, která tě naučí počítat

Tato zajímavá knížka seznámí vaše dítě s číslicemi, naučí ho řešit jednoduché početní příklady, umožní sestavit a vyřešit úlohy. Samostatná práce s tabulkou s čísly pomůže upevnit tyto návyky a z učení udělá snadnou a zajímavou hru. V knize najdete také zakládací tabulku, 180 kartiček a za sucha stíratelný fix.

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

Dana Winklerová: Na statku

Veselé obrázky děti zábavnou formou seznámí s tím, co se kdysi odehrávalo na statku - poznáte hospodáře, zvířátka i jejich mláďata na dvorku a na louce, práce na poli, sad i zeleninovou zahradu... V knížce můžete navíc otevřít spoustu okének plných překvapení s dalšími obrázky a povídáním! A protože je celá knížka vyrobena ve formě kroužkového bloku, vydrží vám mnohem déle jako nová na rozdíl od skládacího leporela. Pevná bez přebalu lesklá Česky

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Daniela Krolupperová: Mizící hmyzíci

Království růží postihlo zlé prokletí. Bylo napadeno neznámými vetřelci, černými tvorečky, kteří způsobili, že růžové keře začaly vadnout a chřadnout. Celému království hrozí skáza. Je ohrožen i život růžových víl obývajících růžové keře. Najdou víly někoho, kdo je zachrání? Příběh mizících hmyzíků je pohádka, která dětským čtenářům pootevře okénko do tajemného světa dobře známých drobných živočichů. Poznává jejich vlastnosti a řeší jednoduché otázky připojené za každou kapitolou. Mezi nepatrnými stébly trav se odehrávají velké příběhy pro malé (i větší) děti. Stačí se začíst. Počet stran: 88 stran Vazba: pevná vazba Rozměr: 171×222 mm Hmotnost: 420 g Jazyk: český jazyk ISBN: 9788026204701 Rok vydání: 2013 ...

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

Danuša Dragulová-Faktorová: Na chvoste šarkana

Aj každé malé dieťa vie, že šarkaní chvost je veselý, zábavný, farebný a pestrý. Tentoraz šarkan na ňom prináša pestré čítanie, množstvo písmen usporiadaných do veselých básničiek a hádaniek. A na konci chvosta, v závere knižky aj pesničku - ako inak, než - o šarkanovi. A pomedzi básničky a hádanky letia na pestrom chvoste aj ďalšie ozdoby - obrázky. No nie obyčajné. Každý z nich môže čitateľ riešiť, lúštiť, objavovať. Tak teda pozor - šarkan už letí! Pevná bez přebalu lesklá Slovensky

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Danuša Dragulová-Faktorová: V rytme psíka bubeníka

Viete, čo všetko môžu ukrývať písmená a noty? Ak ste nad tým ešte neuvažovali, odpoveď môžete hľadať v knižke V rytme psíka bubeníka. Básne Danuše Dragulovej-Faktorovej skrývajú hádanky, zábavky, ale aj smutnokrásne príbehy na zamyslenie. Samostatne, samy osebe. No ďalší rozmer im pridáva hudba Danuše Dragulovej st., čím sa majú šancu stať blízkymi aj pre malých hudobníkov a spevákov a osloviť ich melódiou j-podobne ako texty -niekedy veselou, niekedy vážnou... Pevná bez přebalu lesklá Slovensky

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Danuša Dragulová-Faktorová: Veveričky z (luna)parku

Nová kniha z vydavateľstva DAXE prináša veselé i vážne básničky aj s notami na hranie či spievanie - aj o tom, komu straší vo veži, čo robí vrabec záškolák, kto je to Gaštanuliak, ako bolo v lete na výlete alebo ako slivka uzdravila Ivka. Básne napísala Danuša Dragulová-Faktorová, hudbu piesní zložila Danuša Dragulová st. Roztomilé obrázky do knihy namaľovala Jarka Kolačková. Pevná bez přebalu lesklá Slovensky

Více informací
od 131 Kč
Koupit nejlevněji

Danuša Dragulová-Faktorová: Z leta vanie cestovanie

Kto sa chce dozvedieť, odkiaľ vanie cestovanie, zabaviť sa nad hádankami na kolesách, prečítať si básničky zaspievať alebo zahrať pesničku o požiarnickom aute, môže si zalistovať v novej knižke Danuše Dragulovej-Faktorovej. A čo by ste povedali na zaujímavú rozprávku o tom, ako Petrík putoval pohorím Patria, povedľa poskakoval psík. Peknú prázdninovú prechádzku prekazil pád pod previs. Ak vás ukážka zaujala, aj tú hľadajte v knižke Z leta vanie cestovanie. A okrem toho aj množstvo zábavných úloh, hlavolamov a výtvarných hádaniek, ktoré nakreslila Mária Tašková. Ilustráciu na obal namaľoval Štefan Šilhan. Brožovaná bez přebalu lesklá Slovensky

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Darcey Bussellová: Malá baletka 2: Ela a ledová kletba

Ela touží podívat se znovu do Země kouzel, kam ji přenesly tajemné červené špičky. Přání se jí splní, ale v baletní zemi jako by tentokrát nebylo ani živáčka a všude je zima a chlad. Od Švestkové víly se Ela dozví, proč Myší král celou zemi zaklel pomocí magické koule, v níž je zmenšený model Země kouzel. Když v kouli začne sněžit, stane se totéž i po celém baletním kraji. A když je všude sníh, nikdo nemůže tančit. Myší král je ochoten zlomit kletbu pod jednou podmínkou Dostane za ženu dceru krále Tristana, krásnou princeznu Aurelii. Vymyslí zase Ela způsob, jak zlého myšáka oklamat a Zemi kouzel roztančit? Pevná bez přebalu matná Česky

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

Darčeky sú už na ceste

Veselá vianočná knižka plná zábavy so Santa Clausom a jeho saňami, ktoré môžu jazdiť po 4 rôznych trasách. Stačí rozložiť dvojstranu v knižke. Darčeky sú už na ceste! Sleduj Santu na jeho ceste chladnou nocou a pomôž mu doručiť všetky darčeky. Natiahni sane smerom dozadu, daj na dráhu a pusť ich na cestu. Lietaj ponad zasnežené strechy, hlboké lesy a vysoké kopce, vysvietené mestečká a útulné dedinky. Počet stran: 8 stran Vazba: leporelo vazba Rozměr: 240×280 mm Hmotnost: 1020 g Jazyk: slovenský jazyk ISBN: 9788081077104 Rok vydání: 2013

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

Dárek pro Sáru

Žákyně Sára se po prázdninách moc těší do školy. Jde už do druhé třídy. Čeká na ni ale řada překvapení a nových zážitků, které prožije se svým kamarádem Markem a novým spolužákem Liborem. A jaký ji nakonec čeká dárek? To se, milé děti, nechte překvapit. Knihu provázejí ilustrace Heleny zmatlíkové.

Více informací
od 156 Kč
Koupit nejlevněji

Delphine Grinberg: Malá encyklopedie rekordů

Malá encyklopedie rekordů nabízí překvapivé odpovědi i na ty nejbláznivější otázky. Chcete vědět, jaké je největší zvíře na světě? Kolik měří nejvyšší budova? Jestli má víc zubů člověk nebo žralok? Zábavná a poučná encyklopedie skrývá odpovědi na všechny tyto otázky a na mnohé další. Přináší nejen spoustu zábavy, ale nenásilnou formou i užitečné informace o zázracích naší planety, neuvěřitelných přírodních jevech, lidském těle a řadě dalších témat. To vše je doplněno působivými ilustracemi, z nichž jsou některé pro větší názornost rozkládací.

Více informací
od 217 Kč
Koupit nejlevněji

Denisa Prošková: Kouzelný svět domova

Dominik a Týna mají doma tajného kamaráda Františka, pavoučka pro štěstí. František všechno pozoruje z nadhledu svého pavučinkového obydlí, a tak vidí i to, co lidem často unikne. Například, že doma má každý předmět svůj příběh a že každý dům nebo byt má tajné dveře.Ve své další knize nabízí Denisa Prošková předškolákům a malým školákům bohatě ilustrovanou procházku po zdánlivě všedním domově jedné povedené rodiny. Brožovaná bez přebalu lesklá Česky

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Detské aktivity

Táto kniha obsahuje množstvo zábavných a náučných cvičení na čítanie, písanie a pozorovanie. Počet stran: 64 stran Vazba: brožovaná vazba Rozměr: 210×295 mm Hmotnost: 270 g Jazyk: slovenský jazyk Rok vydání: 2013

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

didaktické omalovánky: Lokomotivy

Název: Lokomotivy - didaktické omalovánky Autor: - EAN: 8590632003583

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: