Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Literatura pro nejmenší  >  Cpress

Literatura pro nejmenší Cpress

Nalezeno:    198 produktů

Podobné fráze:

pro nejmensi kolo  •  kola pro nejmensi  •  bible pro nejmensi  •  kniha pro nejmensi  •  zelva pro nejmensi  •  knihy pro nejmensi  •  pro nejmensi barvy  •  burak pro nejmensi  •  basne pro nejmensi  •  batoh pro nejmensi  •  ludi pro nejmensi  • 

Myška Miška

Myška Miška Leporelo s maňuškou Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Slovenština Jazyk 2010 Rok vydání 1. vydání Pořadí vydání 111 x 111 x 25 mm formát

Více informací
od 168 Kč
Koupit nejlevněji

Janod Tactile puzzle Den v ZOO

Originální hmatové puzzle s motivem zvířátek v ZOO. Děti se seznámí při skládání s exotickými zvířaty dokonce i hmatem. Komu se poštěstí sáhnout krokodýlovi na bříško nebo koale na kožíšek? Puzzle přispívají k rozvoji jemné motoriky dětí, ale také k rozvoji rozumových schopností - rozlišování části a celku, prostorová paměť. Hmatové puzzle navíc motivují děti k vyjadřování pocitů. Velikost balení: 33 x 27 x 6 cm, velikost výsledného obrazu 65 x 50 cm....

Více informací

Bookid Toys Kde bydlím

12 párů - logických spojení zvířátka a jeho "bydliště". Děti si rozvíjejí rozumové schopnosti, slovní zásobu, logické uvažování, vnímání a jako u každé skládačky také jemnou motoriku. Příklady dvojic: pes - bouda, kráva - farma, pavouk - pavučina, ptáček - hnízdo, velboud - poušť.... Karty jsou z kvalitního materiálu a omyvatelné. Rozměr 17 x 15 x 3,5 cm, jednotlivé karty 8 x 8 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 5 let....

Více informací

Bookid Toys Skupinky

12 párů kartiček, děti skládají "skupinky". Ke kartičce se skupinovým označením přidávají další související prvek. Vynikající hra pro rozvoj slovní zásoby, schopnosti analýzy, syntézy a kategorizace. Příklady dvojic: hudební nástroje - kytara, nářadí - kleště, zelenina - paprika... Vhodné pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Zaměstnání

12 párů kartiček, děti spojují představitele profesí s vybavením nebo prostředím, které pro svou práci potřebují. Skvělá hra pro rozvoj slovní zásoby i dětských vědomostí. Určeno dětem od 3 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Denní činnosti

12 párů kartiček, děti spojují jednotlivé denní aktivity s příslušnými předměty. Navíc lze samozřejmě řadit správné páry podle časové posloupnosti. Vynikající pomůcka pro procvičování časových sousledností, rozvoj slovní zásoby a logického uvažování, dobrá pomůcka i pro nácvik správného životního stylu. Vhodné pro děti od 3 do 6 let. Příklady denních aktivit: čištění zubů, úklid, mytí nádobí, péče o kytičky, vaření, hraní, návštěva WC... Ro...

Více informací

Bookid Toys Barvy

12 párů kartiček, děti k sobě přiřazují barvy a předměty stejné barvy. Cvičí si tak vnímání barev, jejich pojmenování a hra přispívá i k rozvoji slovní zásoby cvrčků od 2 do 5 let. Skládačka je zajímavá tím, že neobsahuje jen základní barvy. Karty jsou omyvatelné. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartička 8 x 8 cm. Příklady dvojic: červená + červená jahoda, žlutá + žluté housátko, růžová + růžové šaty, béžová - béžové tričko....

Více informací

Bookid Toys Kdo je tvoje maminka?

2 maminek a 12 mláďátek... Kromě posílení znalostí ze světa zvířat a rozšíření slovní zásoby může tato hra sloužit jako výtečná logopedická pomůcka. Příklady dvojic: ovce - jehně, kočka - kotě, slon - slůně, motýl - housenka... Pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Protiklady

12 párů kartiček s protiklady. Děti se výborným způsobem učí hledat a pojmenovat protiklady: prázdný - plný, malý - velký, nahoře -dole, smutný - veselý... Hra je skvělým příspěvkem k rozumové výchově dětí od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Denní činnosti

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Dopravní prostředky

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Fisher Price Puzzle 3 v 1 dřevěné

Dřevěné puzzle pro nejmenší, balení obsahuje 3 různé obrázky se zvířátky, každý z 12 dílků. Děti se učí skládat z částí celek, zaměřit pozornost na detail. Velikost 31 x 23 x 4 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Protiklady

12 dvojic obrázků, na kterých jsou zobrazeny protiklady (malý - velký, nahoře - dole, vpravo -vlevo...). Skládačka skýtá mnoho možností pro rozvoj rozumových schopností, ale i vyjadřovacíxh schopností dětí. Krása a užitečnost v jednom.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Kolik nás je? (20 dílků)

Krásné výukové puzzle, které učí děti početním představám. Děti sestavují vláček podle čísel vagónků. Pak je třeba umístit do každého vagónku správný počet zvířátek. A možná spočítat všechna zvířátka... Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Příběhy (24 dílků)

Krásné výukové puzzle podporující rozvoj slovní zásoby, vyjadřovacích schopností a v neposlední řadě chápání časových sousledností. Děti sestavují příběh ze tří obrázků, které spolu dějově a tématicky souvisejí. Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Čísla

Děti skládají párové puzzle, počet zvířátek přiřazují ke správnému číslu od 1 do 10. Učí se tak základy počítání i odhadování počtu. Jak je u firmy Djeco zvykem: kvalitní zpracování a krásné ilustrace! Rozměry balení : 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Janod Obří puzzle Traktor s čísly (12 dílků)

Krásně ilustrované puzzle velkého traktoru s čísly od 1 do 11. Traktor má 11 přívěsných vozíků, v každém jede jiný počet zvířátek.První seznamování s čísly a počty nemůže být příjemnější! Puzzle jsou baleny v apartní "kloboukové" krabici o velikosti 26 x 7 cm. Výsledný obraz je 150 cm dlouhý, 15 cm vysoký.

Více informací

Djeco Puzzle Oblékám se - 10 dílků

Skládáním puzzlí se děti učí posloupnostem - co nejdříve, co potom, tentokrát na zajímavém tématu oblékání. 10 dílků se spojuje do jednoho celku. Obrázky obsahují detaily, podle kterých se dítě může dobře orientovat. Rozměry balení: 22 x 12 x6 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Najdi mládě

Děti skládají 12 dvojic obrázků - zvířecí maminku a mláďátko. Kromě obvyklých medvědic a medvíďat jsou zde i méně známé dvojice jako třeba chameleon s mládětem nebo nosorožec. Skládačka tak patrně najde uplatnění i při logopedii - vyhrává ten, kdo vysloví správně nosorožčátko... Rozměry balení: 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

FIXED nanoSIM - microSIM - miniSIM (FIXA-SIM)

Se sadou adaptérů FIXED můžete snadno vložit jakoukoliv SIM kartu do každého mobilního telefonu, či tabletu bez omezení. Sada obsahuje 3 adaptéry s možností převodu nano SIM karty na micro SIM kartu, nano SIM karty na SIM kartu a mirco SIM karty na SIM kartu. Dovoluje tak použít například micro SIM kartu i v mobilním telefonu, který disponuje kartou SIM. Balení zahrnuje jehlu na vysunutí SIM karty.

Více informací

Kalendář malého poseroutky 2018 | Jeff Kinney

V jedinečném šestnáctiměsíčním nástěnném kalendáři s klasickými kresbami Jeffa Kinneyho na fotografickém pozadí najdete všechny své oblíbené postavy. Navíc obsahuje i 48 poseroutkovských samolepek, kterými si snadno připomenete narozeniny, návštěvy u lékaře a mimoškolní činnosti.

Více informací

Celly z nanoSIM na microSIM a miniSIM karty SIMKITAD (SIMKITAD)

Celly adaptér na SIM karty Kdysi jsme používali prachobyčejnou SIM kartu. Existoval jeden typ a byli jsme spokojení. S menšícími se velikostmi a rostoucím výkonem bylo v telefonech stále méně místa, které klasická karta, dnes nazývaná mini SIM, zbytečně zabírala. Postupně se standardem stala tzv. mikro SIMka s bezmála poloviční velikostí. Ani to však nestačilo a začala se rozmáhat nano SIM karta. Pokud nevíte, kterou SIMku používáte, nebo ji potřebu...

Více informací

FIXED Joy pro hraní her na dotykovém displeji (FIXJ-JOY) bílý

Zjednodušení ovládání dotykového displeje při hraní her Joystick FIXED Joy je perfektním doplňkem pro všechny fanoušky hraní her na mobilních zařízeních. Zjednoduší ovládání dotykového displeje u všech možných her a pomůže vám tak dosáhnout mnohem lepších výsledků než kdy dříve. Aplikace na displej je jednoduchá Pomocí přísavek připevníte joystick na ovládací plochu displeje a můžete rovnou začít hrát. Žádné složité instalace a nastavování. Stejně...

Více informací

FIXED Smile hlídač osobních věcí, zelená (FIXSM-SMILE-GN)

Fixed Smile, zelená Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Upozorní vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc. Ten pocit určitě znáte. Panebože, kde mám peněženku? Nebo, průšvih, nemůžu najít klíče. Tak tohle končí. FIXED SMILE pohlídá to, na čem vám záleží a zbaví vás infarktových stavů. Stačí mrknout do aplikace ve vašem chytrém telefonu...

Více informací

FIXED Smile hlídač osobních věcí, červená (FIXSM-SMILE-RD)

Fixed Smile, červená Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Upozorní vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc. Ten pocit určitě znáte. Panebože, kde mám peněženku? Nebo, průšvih, nemůžu najít klíče. Tak tohle končí. FIXED SMILE pohlídá to, na čem vám záleží a zbaví vás infarktových stavů. Stačí mrknout do aplikace ve vašem chytrém telefon...

Více informací

FIXED Smile hlídač osobních věcí, bílá (FIXSM-SMILE-WH)

Fixed Smile, bílá Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Upozorní vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc. Ten pocit určitě znáte. Panebože, kde mám peněženku? Nebo, průšvih, nemůžu najít klíče. Tak tohle končí. FIXED SMILE pohlídá to, na čem vám záleží a zbaví vás infarktových stavů. Stačí mrknout do aplikace ve vašem chytrém telefonu a...

Více informací

Bestway polštář nafukovací Spiderman 38x24

Nafukovací polštářek potištěný Spiderman Technické údaje: 38x24x9 cm 3+ let Obsah balení: 1 x polštářek

Více informací

Zástěra Wako Clean Apron pracovní

Zástěra Wako Clean Apron pracovní: Prodyšná pracovní zástěra

Více informací

Wako Pláštěnka Wako Baroque šedá s reliéfem

Wako Pláštěnka Wako Baroque šedá s reliéfem: Pláštěnka na stříhání s reliéfem

Více informací

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink: Dětská pláštěnka na stříhání

Více informací

Pracovní zástěra Compact s kapsami černá

Pracovní zástěra Compact s kapsami černá: Praktická kadeřnická zástěra z omyvatelného materiálu

Více informací

Brave Head Kadeřnická pláštěnka na ramena

Brave Head Kadeřnická pláštěnka na ramena: Kadeřnická pláštěnka na barvení a stříhání vlasů

Více informací

Brave Head Kadeřnický límec Termix magnetický

Brave Head Kadeřnický límec Termix magnetický: Stříhací límec na ramena s magnetem

Více informací

Zástěra Wako Tinting apron Lacquer Black černá

Zástěra Wako Tinting apron Lacquer Black černá: Ochranná pracovní zástěra

Více informací

School bag black

School bag black: Praktická taška na kadeřnické potřeby

Více informací

Cutting cape barber holičská pláštěnka

Cutting cape barber holičská pláštěnka: Holičská pláštěnka

Více informací

Zástěra BraveHead Tinting Apron light černá

Zástěra BraveHead Tinting Apron light černá: Kadeřnická zástěra

Více informací

Zástěra BraveHead Leather Apron černá

Zástěra BraveHead Leather Apron černá: Kadeřnická zástěra

Více informací

Londa Professional barvící zástěra

Londa Professional barvící zástěra: Ochranná zástěra

Více informací

Brave Head Salon Complet dětská pláštěnka Kočky Orange 1 ks

Brave Head Salon Complet dětská pláštěnka Kočky Orange 1 ks: Dětská pláštěnka na stříhání - oranžová

Více informací

Podobné fráze: