Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Literatura pro nejmenší  >  Paseka

Literatura pro nejmenší Paseka

Nalezeno:    265 produktů

Podobné fráze:

sane pro nejmensi  •  valec pro nejmensi  •  ps pro nejmensi  •  hrad pro nejmensi  •  kviz pro nejmensi  •  batoh pro nejmensi  •  uceni pro nejmensi  •  obuv pro nejmensi  •  stany pro nejmensi  •  lyze pro nejmensi  •  mobil pro nejmensi  • 

Ježíšovo narození

Kniha: Geza Vermes: Ježíšovo narozeníHistorie a legenda Ježíšovo narození tvoří jádro křesťanské tradice. Ale jaká skutečnost je základem všeobecně známého křesťanského vyprávění? Kde končí historie a začíná legenda? Autor zkoumá, co se skutečně stalo, když se podle církevní liturgie Ježíš 25. prosince narodil. Provází nás hlavními událostmi spojenými s narozením, zabývá se hvězdou oznamující narození, panenským početím, cestou Marie a Josefa do Betléma, podivuhodným zrozením ve chlévě, příchodem mágů a vražedným nařízením krále Heroda a začleňuje tento příběh do reálného historického kontextu. Aby odlišil drobty skutečnosti od legendárních přírůstků, probírá všechny doklady - zprávy o Ježíšově dětství v Matoušově i Lukášově evangeliu stejně jako dobové židovské dokumenty a prameny z klas...

Více informací
od 71 Kč
Koupit nejlevněji

Ježíšovo umučení

Kniha: Geza Vermes: Ježíšovo umučeníPřed téměř 2 000 lety došlo k justiční vraždě židovského charizmatika. Nešlo o nikterak pozoruhodnou událost. V Palestině to vřelo, Mezi Židy a Římany byly ostré rozpory a vládní orgány v případě jakékoliv hrozby často reagovaly značně prudce. Kolik toho však skutečně víme o umučení Páně – sledu událostí tak skvěle popsaných Ježíšovými učedníky – zatčení, soudním procesu a popravě místního svatého muže, jehož posmrtné působení lze srovnat pouze s vlivem dvou či tří dalších postav v dějinách lidstva?

Více informací
od 71 Kč
Koupit nejlevněji

Sada krásy s fénem

Sada krásy s fénem pro malé parádnice

Více informací

Provlékání dřevěné - zvířátka

1 bal Dřevěné provlékání, které obsahuje základní desku s natištěnou krajinou.Součástí jsou také 4 domácí zvířátka, které lze díky přiloženým provázkům upevnit ke krajině. Zvířátka se upevňují na předtištěné místo na základní desce. Baleno ve fólii. Vhodné pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Upozornění ! </strong> <br /><strong>V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.</strong&g...

Více informací

Janod Tactile puzzle Den v ZOO

Originální hmatové puzzle s motivem zvířátek v ZOO. Děti se seznámí při skládání s exotickými zvířaty dokonce i hmatem. Komu se poštěstí sáhnout krokodýlovi na bříško nebo koale na kožíšek? Puzzle přispívají k rozvoji jemné motoriky dětí, ale také k rozvoji rozumových schopností - rozlišování části a celku, prostorová paměť. Hmatové puzzle navíc motivují děti k vyjadřování pocitů. Velikost balení: 33 x 27 x 6 cm, velikost výsledného obrazu 65 x 50 cm....

Více informací

Bookid Toys Kde bydlím

12 párů - logických spojení zvířátka a jeho "bydliště". Děti si rozvíjejí rozumové schopnosti, slovní zásobu, logické uvažování, vnímání a jako u každé skládačky také jemnou motoriku. Příklady dvojic: pes - bouda, kráva - farma, pavouk - pavučina, ptáček - hnízdo, velboud - poušť.... Karty jsou z kvalitního materiálu a omyvatelné. Rozměr 17 x 15 x 3,5 cm, jednotlivé karty 8 x 8 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 5 let....

Více informací

Bookid Toys Skupinky

12 párů kartiček, děti skládají "skupinky". Ke kartičce se skupinovým označením přidávají další související prvek. Vynikající hra pro rozvoj slovní zásoby, schopnosti analýzy, syntézy a kategorizace. Příklady dvojic: hudební nástroje - kytara, nářadí - kleště, zelenina - paprika... Vhodné pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Zaměstnání

12 párů kartiček, děti spojují představitele profesí s vybavením nebo prostředím, které pro svou práci potřebují. Skvělá hra pro rozvoj slovní zásoby i dětských vědomostí. Určeno dětem od 3 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Denní činnosti

12 párů kartiček, děti spojují jednotlivé denní aktivity s příslušnými předměty. Navíc lze samozřejmě řadit správné páry podle časové posloupnosti. Vynikající pomůcka pro procvičování časových sousledností, rozvoj slovní zásoby a logického uvažování, dobrá pomůcka i pro nácvik správného životního stylu. Vhodné pro děti od 3 do 6 let. Příklady denních aktivit: čištění zubů, úklid, mytí nádobí, péče o kytičky, vaření, hraní, návštěva WC... Ro...

Více informací

Bookid Toys Barvy

12 párů kartiček, děti k sobě přiřazují barvy a předměty stejné barvy. Cvičí si tak vnímání barev, jejich pojmenování a hra přispívá i k rozvoji slovní zásoby cvrčků od 2 do 5 let. Skládačka je zajímavá tím, že neobsahuje jen základní barvy. Karty jsou omyvatelné. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartička 8 x 8 cm. Příklady dvojic: červená + červená jahoda, žlutá + žluté housátko, růžová + růžové šaty, béžová - béžové tričko....

Více informací

Bookid Toys Kdo je tvoje maminka?

2 maminek a 12 mláďátek... Kromě posílení znalostí ze světa zvířat a rozšíření slovní zásoby může tato hra sloužit jako výtečná logopedická pomůcka. Příklady dvojic: ovce - jehně, kočka - kotě, slon - slůně, motýl - housenka... Pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Protiklady

12 párů kartiček s protiklady. Děti se výborným způsobem učí hledat a pojmenovat protiklady: prázdný - plný, malý - velký, nahoře -dole, smutný - veselý... Hra je skvělým příspěvkem k rozumové výchově dětí od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Denní činnosti

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Dopravní prostředky

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Fisher Price Puzzle 3 v 1 dřevěné

Dřevěné puzzle pro nejmenší, balení obsahuje 3 různé obrázky se zvířátky, každý z 12 dílků. Děti se učí skládat z částí celek, zaměřit pozornost na detail. Velikost 31 x 23 x 4 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Protiklady

12 dvojic obrázků, na kterých jsou zobrazeny protiklady (malý - velký, nahoře - dole, vpravo -vlevo...). Skládačka skýtá mnoho možností pro rozvoj rozumových schopností, ale i vyjadřovacíxh schopností dětí. Krása a užitečnost v jednom.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Kolik nás je? (20 dílků)

Krásné výukové puzzle, které učí děti početním představám. Děti sestavují vláček podle čísel vagónků. Pak je třeba umístit do každého vagónku správný počet zvířátek. A možná spočítat všechna zvířátka... Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Příběhy (24 dílků)

Krásné výukové puzzle podporující rozvoj slovní zásoby, vyjadřovacích schopností a v neposlední řadě chápání časových sousledností. Děti sestavují příběh ze tří obrázků, které spolu dějově a tématicky souvisejí. Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Čísla

Děti skládají párové puzzle, počet zvířátek přiřazují ke správnému číslu od 1 do 10. Učí se tak základy počítání i odhadování počtu. Jak je u firmy Djeco zvykem: kvalitní zpracování a krásné ilustrace! Rozměry balení : 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Janod Obří puzzle Traktor s čísly (12 dílků)

Krásně ilustrované puzzle velkého traktoru s čísly od 1 do 11. Traktor má 11 přívěsných vozíků, v každém jede jiný počet zvířátek.První seznamování s čísly a počty nemůže být příjemnější! Puzzle jsou baleny v apartní "kloboukové" krabici o velikosti 26 x 7 cm. Výsledný obraz je 150 cm dlouhý, 15 cm vysoký.

Více informací

Djeco Puzzle Duo Pelíšky

Výtvarně krásně zpracované párové skládačky. Děti skládají 10 párů zvířátek a jejich pelíšků. Hračka přispívá k rozvoji rozumových schopností a slovní zásoby. VYrobeno z pevného kartonu.

Více informací

ZRCADLO - KULISA

Kulisa do loutkového divadla. Doplněk scény. Přídavná kulisa. Pevný a kvalitní materiál. Obohaťte své loutkové divadlo!

Více informací

Budulínek text

Text k pohádce O Budulínkovi. Scénář, pracovní příloha. Dramatizace pohádky. Pro předškolní děti.

Více informací

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA TEXT

Text k pohádce Perníková chaloupka. Scénář, pohádka naruby, pracovní příloha. Dramatizace pohádky. Pro předškolní děti.

Více informací

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA TEXT

Text k pohádce Šípková Růženka. Scénář, pohádka naruby, pracovní příloha. Dramatizace pohádky. Pro předškolní děti.

Více informací

O NEPOSLUŠNÝCH KŮZLÁTKÁCH TEXT

Text k pohádce O neposlušných kůzlátkách. Scénář, pohádka naruby, pracovní příloha. Dramatizace pohádky. Pro předškolní děti.

Více informací

Kadeřnická pláštěnka Tinting Cape lehká černá

Kadeřnická pláštěnka Tinting Cape lehká černá: Lehká černá pláštěnka pro chemické úkony

Více informací

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink: Dětská pláštěnka na stříhání

Více informací

Cutting cape barber holičská pláštěnka

Cutting cape barber holičská pláštěnka: Holičská pláštěnka

Více informací

Londa Professional barvící zástěra

Londa Professional barvící zástěra: Ochranná zástěra

Více informací

Podobné fráze: