Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Literatura pro nejmenší  >  Rebo Productions

Literatura pro nejmenší Rebo Productions

Nalezeno:    289 produktů

Podobné fráze:

Auta a stroje

Auta a stroje Zvuková knížka Tato interaktivní obrázková knížka pomáhá nejmenším dětem při objevování okolního světa rozvíjením více smyslů současně. Na každé stránce knihy se představuje silný stroj na kolech a dítě se zábavnou formou dozvídá, co všechno stroj dovede. Zároveň se může dotýkat obrázků, hmatem poznávat různé formy povrchu a sluchově se seznámit se zvuky, které určitý stroj vydává. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 2006 Rok vydání 05/2007 Poslední dotisk 1. vydání Pořadí vydání 210 x 225 x 11 mm formát

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Autíčkové knížky pro kluky a pro holky

Kniha: Autíčkové knížky pro kluky a pro holkyOdvážný džíp Čiperné autíčko

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Rebo Productions - Princezny (knížka v kabelce)

Popis Tato kabelka ukrývá tisíce pokladů! Šikovné holčičky si mohou zahrát na salon krásy a obléknout každou ze 40 předkreslených princezen na bál. Ty nejkrásnější róby snadno vystřihnou podle plastových šablon z několika stran se vzory vzácných látek, třpytivé šperky a další doplňky vyberou z nespočtu barevných a lesklých samolepek a princeznovské účesy zvládnou podle jednoduchého návodu v knížce. Komponenty:* 12 stran informací a tipů, jak panenku obléknout * 40 stran s předkreslenými panenkami * 24 stran se vzory látek * 11 plastových šablon oblečení * 230 samolepek * praktický obal se zapínáním na patentku Technická specifikace:* věk: 6+ * rozměry knihy: 260 × 155 mm * kroužková vazba * kniha vyhovuje normám Evropské unie (označení CE)...

Více informací
od 177 Kč
Koupit nejlevněji

Sada krásy s fénem

Sada krásy s fénem pro malé parádnice

Více informací

Provlékání dřevěné - zvířátka

1 bal Dřevěné provlékání, které obsahuje základní desku s natištěnou krajinou.Součástí jsou také 4 domácí zvířátka, které lze díky přiloženým provázkům upevnit ke krajině. Zvířátka se upevňují na předtištěné místo na základní desce. Baleno ve fólii. Vhodné pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Upozornění ! </strong> <br /><strong>V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.</strong&g...

Více informací

Janod Tactile puzzle Den v ZOO

Originální hmatové puzzle s motivem zvířátek v ZOO. Děti se seznámí při skládání s exotickými zvířaty dokonce i hmatem. Komu se poštěstí sáhnout krokodýlovi na bříško nebo koale na kožíšek? Puzzle přispívají k rozvoji jemné motoriky dětí, ale také k rozvoji rozumových schopností - rozlišování části a celku, prostorová paměť. Hmatové puzzle navíc motivují děti k vyjadřování pocitů. Velikost balení: 33 x 27 x 6 cm, velikost výsledného obrazu 65 x 50 cm....

Více informací

Bookid Toys Kde bydlím

12 párů - logických spojení zvířátka a jeho "bydliště". Děti si rozvíjejí rozumové schopnosti, slovní zásobu, logické uvažování, vnímání a jako u každé skládačky také jemnou motoriku. Příklady dvojic: pes - bouda, kráva - farma, pavouk - pavučina, ptáček - hnízdo, velboud - poušť.... Karty jsou z kvalitního materiálu a omyvatelné. Rozměr 17 x 15 x 3,5 cm, jednotlivé karty 8 x 8 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 5 let....

Více informací

Bookid Toys Skupinky

12 párů kartiček, děti skládají "skupinky". Ke kartičce se skupinovým označením přidávají další související prvek. Vynikající hra pro rozvoj slovní zásoby, schopnosti analýzy, syntézy a kategorizace. Příklady dvojic: hudební nástroje - kytara, nářadí - kleště, zelenina - paprika... Vhodné pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Zaměstnání

12 párů kartiček, děti spojují představitele profesí s vybavením nebo prostředím, které pro svou práci potřebují. Skvělá hra pro rozvoj slovní zásoby i dětských vědomostí. Určeno dětem od 3 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Denní činnosti

12 párů kartiček, děti spojují jednotlivé denní aktivity s příslušnými předměty. Navíc lze samozřejmě řadit správné páry podle časové posloupnosti. Vynikající pomůcka pro procvičování časových sousledností, rozvoj slovní zásoby a logického uvažování, dobrá pomůcka i pro nácvik správného životního stylu. Vhodné pro děti od 3 do 6 let. Příklady denních aktivit: čištění zubů, úklid, mytí nádobí, péče o kytičky, vaření, hraní, návštěva WC... Ro...

Více informací

Bookid Toys Barvy

12 párů kartiček, děti k sobě přiřazují barvy a předměty stejné barvy. Cvičí si tak vnímání barev, jejich pojmenování a hra přispívá i k rozvoji slovní zásoby cvrčků od 2 do 5 let. Skládačka je zajímavá tím, že neobsahuje jen základní barvy. Karty jsou omyvatelné. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartička 8 x 8 cm. Příklady dvojic: červená + červená jahoda, žlutá + žluté housátko, růžová + růžové šaty, béžová - béžové tričko....

Více informací

Bookid Toys Kdo je tvoje maminka?

2 maminek a 12 mláďátek... Kromě posílení znalostí ze světa zvířat a rozšíření slovní zásoby může tato hra sloužit jako výtečná logopedická pomůcka. Příklady dvojic: ovce - jehně, kočka - kotě, slon - slůně, motýl - housenka... Pro děti od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Protiklady

12 párů kartiček s protiklady. Děti se výborným způsobem učí hledat a pojmenovat protiklady: prázdný - plný, malý - velký, nahoře -dole, smutný - veselý... Hra je skvělým příspěvkem k rozumové výchově dětí od 2 do 6 let. Rozměry 17 x 15 x 3,5 cm, kartičky 8 x 8 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Denní činnosti

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Bookid Toys Puzzle Dopravní prostředky

4 obrázky se stejným tématem. Jednotlivé obrázky mají stoupající obtížnost: 4 - 6 - 9 -12 dílků. Kromě toho, že se děti učí skládat celek z jednotlivých částí a cvičí koordinaci ruka - oko a prostorové vnímání, obrázky skýtají mnoho námětů pro povídání a rozvíjení slovní zásoby. Puzzle jsou velmi kvalitně zpracovány. Rozměry 32 x 26 x 6 cm.

Více informací

Fisher Price Puzzle 3 v 1 dřevěné

Dřevěné puzzle pro nejmenší, balení obsahuje 3 různé obrázky se zvířátky, každý z 12 dílků. Děti se učí skládat z částí celek, zaměřit pozornost na detail. Velikost 31 x 23 x 4 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Protiklady

12 dvojic obrázků, na kterých jsou zobrazeny protiklady (malý - velký, nahoře - dole, vpravo -vlevo...). Skládačka skýtá mnoho možností pro rozvoj rozumových schopností, ale i vyjadřovacíxh schopností dětí. Krása a užitečnost v jednom.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Kolik nás je? (20 dílků)

Krásné výukové puzzle, které učí děti početním představám. Děti sestavují vláček podle čísel vagónků. Pak je třeba umístit do každého vagónku správný počet zvířátek. A možná spočítat všechna zvířátka... Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Puzzle Trio Příběhy (24 dílků)

Krásné výukové puzzle podporující rozvoj slovní zásoby, vyjadřovacích schopností a v neposlední řadě chápání časových sousledností. Děti sestavují příběh ze tří obrázků, které spolu dějově a tématicky souvisejí. Jak je u sortimentu Djeco zvykem, puzzle jsou z velmi kvalitního kartonu a na vysoké výtvarné úrovni. Velikost balení 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Djeco Duo puzzle Čísla

Děti skládají párové puzzle, počet zvířátek přiřazují ke správnému číslu od 1 do 10. Učí se tak základy počítání i odhadování počtu. Jak je u firmy Djeco zvykem: kvalitní zpracování a krásné ilustrace! Rozměry balení : 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Janod Obří puzzle Traktor s čísly (12 dílků)

Krásně ilustrované puzzle velkého traktoru s čísly od 1 do 11. Traktor má 11 přívěsných vozíků, v každém jede jiný počet zvířátek.První seznamování s čísly a počty nemůže být příjemnější! Puzzle jsou baleny v apartní "kloboukové" krabici o velikosti 26 x 7 cm. Výsledný obraz je 150 cm dlouhý, 15 cm vysoký.

Více informací

Djeco Puzzle Duo Pelíšky

Výtvarně krásně zpracované párové skládačky. Děti skládají 10 párů zvířátek a jejich pelíšků. Hračka přispívá k rozvoji rozumových schopností a slovní zásoby. VYrobeno z pevného kartonu.

Více informací

Krtek v kalhotkách RS1053

Postavička krtka v kalhotkách. Populární dětská postavička se stala námětem působivých dětských večerníčků. Děti si postavičku oblíbí a díky atraktivní hračce ji mohou mít blízko vedle sebe.

Více informací

Křídy 8cm 24ks 8711252521305

Malování křídami na chodník či tabuli je velmi oblíbená činnost vašich dětí. Udělejte jim radost a pořiďte jim sadu 24 kusů kříd o velikosti 8 cm. Rozhodně vydrží na dlouhou dobu.

Více informací

Křída bílá 10x10x100mm, 12ks 13260

Klasická bílá školní křída pro psaní na černé, či zelené tabule. Možné použití i na jiné povrchy.

Více informací

Kadeřnická pláštěnka Tinting Cape lehká černá

Kadeřnická pláštěnka Tinting Cape lehká černá: Lehká černá pláštěnka pro chemické úkony

Více informací

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink

Dětská stříhací pláštěnka Doggy Pink: Dětská pláštěnka na stříhání

Více informací

Cutting cape barber holičská pláštěnka

Cutting cape barber holičská pláštěnka: Holičská pláštěnka

Více informací

Action man hodinky s rádiem a pouzdro na tužku RS1046

**Action man jsou hodinky ** s rádiem a **pouzdrem na tužku **. V této zajímavé sadě získáte hned několik potřebných praktických předmětů. Doufáme, že toto vybavení se vám bude hodit při různých situacích.

Více informací

Zástěra BraveHead Leather Apron černá

Zástěra BraveHead Leather Apron černá: Kadeřnická zástěra

Více informací

Zástěra Wako Clean Apron pracovní

Zástěra Wako Clean Apron pracovní: Prodyšná pracovní zástěra

Více informací

Zástěra BraveHead Tinting Apron light černá

Zástěra BraveHead Tinting Apron light černá: Kadeřnická zástěra

Více informací

EFKO Omalovánkové puzzle: Vymaluj si puzzle Simpsonovi - čtverec 20 dílků

Skvělá zábava pro všechny šikovné děti a zároveň fanoušky nesmrtelných The Simpsons! ; ; Puzzle s pouze černobílým potiskem s motivem z oblíbeného seriálu Simpsonovi čeká jen na Tebe! Vem pastelky nebo fixy a pusť se do díla! Tvé puzzle pak bude světově

Více informací

EFKO Omalovánkové puzzle: Vymaluj si puzzle Simpsonovi - malý čtverec 20 dílků

Skvělá zábava pro všechny šikovné děti a zároveň fanoušky nesmrtelných The Simpsons! ; ; Puzzle s pouze černobílým potiskem s motivem z oblíbeného seriálu Simpsonovi čeká jen na Tebe! Vem pastelky nebo fixy a pusť se do díla! Tvé puzzle pak bude světově

Více informací

Elektronická kadeřnická váha Glascaly

Elektronická kadeřnická váha Glascaly: Elektornická váha k přesnému odměřování

Více informací

Pracovní zástěra Compact s kapsami černá

Pracovní zástěra Compact s kapsami černá: Praktická kadeřnická zástěra z omyvatelného materiálu

Více informací

Djeco Duo puzzle Najdi mládě

Děti skládají 12 dvojic obrázků - zvířecí maminku a mláďátko. Kromě obvyklých medvědic a medvíďat jsou zde i méně známé dvojice jako třeba chameleon s mládětem nebo nosorožec. Skládačka tak patrně najde uplatnění i při logopedii - vyhrává ten, kdo vysloví správně nosorožčátko... Rozměry balení: 18 x 12 x 6 cm.

Více informací

Podobné fráze: