Podrobnosti o produktu 900d601337d05 Novinka! Naše oblečení ochrání vaše dítě díky UV faktoru UPF 50 plus . Jedná se o nejvyšší možný stupeň ochrany u oblečení. UPF 50 plus blokuje 98 procent škodlivého UV záření. Chraňte pokožku vašich dětí před sluncem s námi. Body s dlouhým rukávem z tenkého bavlněného úpletu s materiálem Outlast(R) je jemné, pružné a velmi příjemné na dotek. Díky pružnosti krásně přiléhá na tělíčko a nikde neodstává. U krčku se zapíná na patent a usnadňuje tak oblékání. Outlast(R)... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podrobnosti o produktu 900d601337d05 Novinka! Naše oblečení ochrání vaše dítě díky UV faktoru UPF 50 plus . Jedná se o nejvyšší možný stupeň ochrany u oblečení. UPF 50 plus blokuje 98 procent škodlivého UV záření. Chraňte pokožku vašich dětí před sluncem s námi.

Body s dlouhým rukávem z tenkého bavlněného úpletu s materiálem Outlast(R) je jemné, pružné a velmi příjemné na dotek. Díky pružnosti krásně přiléhá na tělíčko a nikde neodstává. U krčku se zapíná na patent a usnadňuje tak oblékání.

Outlast(R) vytváří ideální teplotní podmínky a udržuje stálou teplotu mezi pokožkou a tkaninou. Když se teplota zvýší, ať už díky rychlému pohybu či zvýšením okolní teploty, Outlast(R) teplo odebere dřív, než se pokožka začne potit. V případě ochlazení, Outlast(R) tělu naopak teplotu dodá.

Materiál je vhodný i pro děti s problematickou pokožkou, ať už se jedná o alergiky, či děti s atopickým ekzémem. Nevyvolává alergické reakce a snižuje riziko vzniku potniček.
Bodýčko je vhodné jak do horkého, tak i do proměnlivého počasí.

Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.

Složení: 67procent Bavlna, 29procent CV"Outlast(R)", 4procent Elastan

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě výrobku.

Pro praní doporučujeme použít prací prostředky značky Chicco. Naleznete na našem e-shopu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Little Angel
Barva modrá
Rukávy s dlouhým rukávem