hrazdička květiny a motýli Hrazdička pro miminko v jemných pastelových barvách upoutá pozornost každé holčičky. Plyšový ptáček, motýlek i květinka přímo vybízí k prozkoumání. Při snaze dotknout se závěsných hraček miminko musí vynaložit spoustu sil, čímž zdokonaluje své motorické dovednosti a posiluje svalstvo. Chytnout poletujícího ptáčka nebo motýlka, pohupující se květinku navíc vyžaduje správnou koordinaci pohybů. Odměnou za velkou snahu je jemný plyšový materiál, který je velice příjemný na... Celý popis

Koupit za 1 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

hrazdička květiny a motýli
Hrazdička pro miminko v jemných pastelových barvách upoutá pozornost každé holčičky. Plyšový ptáček, motýlek i květinka přímo vybízí k prozkoumání. Při snaze dotknout se závěsných hraček miminko musí vynaložit spoustu sil, čímž zdokonaluje své motorické dovednosti a posiluje svalstvo. Chytnout poletujícího ptáčka nebo motýlka, pohupující se květinku navíc vyžaduje správnou koordinaci pohybů. Odměnou za velkou snahu je jemný plyšový materiál, který je velice příjemný na dotek, chrastění a šustění, které spolu se zrcátkem stimulují smysly. 
Plyšové závěsné hračky lze používat i samostatně. Jednoduše je z dětské hrazdičky sundáte a miminko je může prozkoumávat třeba při pasení koníků. V případě umazání, je možné závěsné hračky vyprat v ruce.
 
Proč vybrat právě tuto hrazdičku pro holčičky:

Jedinečný design - dřevěná hrazdička pro holčičky se závěsnými plyšovými hračkami v podobě barevného ptáčka, květinky a motýlka.
Kvalitní zpracování - hrazdička je vyrobená z kvalitního dřeva, závěsné hračky z jemného plyše.
Rozvíjí motorické dovednosti - závěsné hračky motivují miminka k pohybu. Miminko se snaží lákavé závěsné prvky uchopit a prozkoumat.
Zdokonaluje koordinaci očí a rukou - uchopení poletujícího ptáčka nebo motýlka, pohupující se květinky vyžaduje nejen trpělivost, ale i správnou koordinaci pohybů. 
Stimuluje smysly - chrastění, šustivé zvuky i zrcátko stimulují dětské smysly. To vše dodává hře se závěsnými hračkami nový rozměr.
Bezpečná pro děti - k nátěru se používají barvy na vodní bázi, netoxické, vhodné a bezpečné pro děti. 

 
Technické parametry:

Balení obsahuje: 1 dřevěnou hrazdičku, 3 plyšové závěsné hračky (ptáček, květinka a motýlek).
Rozměr: 47,5 x 54 x 59,5 cm.
Barva: růžová.
Doporučený věk: pro děti od narození, 0+.
Údržba a čištění: plyšové hračky je možné prát v ruce, dřevěnou hrazdu je možné otřít vlhkým hadříkem.
Upozornění: Hrazdička je dodávaná v rozloženém stavu, vyžaduje jednoduchou montáž dle přiloženého návodu. Pro bezpečí vašeho miminka odstraňte závěsné hračky ve chvíli, kdy se začne miminko zvedat na ruce nebo na kolínka (hrozí nebezpečí udušení).

 
Poznejte, stejně jako miminko na videu, detaily hrazdičky pro holčičky:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Little Dutch
Určení pro holky
Věk od 0 let
Hmotnost 1670 g
Velikost 18 cm
Druh didaktické hračky
Typ hrazdičky
Zvukové ne
Zobrazit více parametrů