Little Dutch kytara růžová

100 %
(3 hodnocení)

Dřevěná kytara pro malé muzikanty Dřevěná kytara Little Dutch je jako stvořená pro to, abyste si s ní užili spoustu zábavy s Vašimi dětmi. Každé dítě miluje zvuky a dětská kytara mu pomůže seznámit se se světem hudby. Při společném muzicírování pomůže malým muzikantům v rozvoji jemné motoriky, vizuálního a sluchového vnímání. Kytara je osazena 4 nylonovými strunami, má 4 funkční ladící kolíky. Pomůže dítěti seznámit se s hudbou a zjistit, jaký hudební nástroj by ho bavil. Pořiďte Vašemu dítěti... Celý popis

Koupit za 789 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dřevěná kytara pro malé muzikanty

Dřevěná kytara Little Dutch je jako stvořená pro to, abyste si s ní užili spoustu zábavy s Vašimi dětmi. Každé dítě miluje zvuky a dětská kytara mu pomůže seznámit se se světem hudby. Při společném muzicírování pomůže malým muzikantům v rozvoji jemné motoriky, vizuálního a sluchového vnímání.

Kytara je osazena 4 nylonovými strunami, má 4 funkční ladící kolíky. Pomůže dítěti seznámit se s hudbou a zjistit, jaký hudební nástroj by ho bavil.

Pořiďte Vašemu dítěti také Xylofon, Flétnu a Foukací harmoniku Little Dutch a vytvořte malou kapelu.

Dřevěné hračky jsou odolnější než hračky z jiných materiálů, takže vydrží Vašemu dítěti opravdu dlouho. Dřevo je navíc pro děti velmi příjemné na omak. Všechny hračky Little Dutch jsou kvalitně zpracované do posledního detailu, takže je hra s nimi pro děti bezpečná. Pro jejich výrobu se používá výhradně kvalitní dřevo a odolné, zdravotně nezávadné barvy.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Vlastnosti

- rozměry: 20 x 40 x 10 cm

- materiál: dřevo

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Little Dutch
Druh akustické kytary
Věk od 3 let
Určení pro holky
Barva růžové
Materiál dřevěné