LockPick cestovní sada planžet 12v1 s průhledným trénovacím zámkem ML0005

93 %
(3 hodnocení)

Lockpickingová sada v pouzdru s 12 planžetami a 3 různými napínáky. Součástí balení je trénovací zámek. Tato obsáhlá sada 12-ti planžet je vhodná na různé typy zámků. Sada má planžety různých tvarů a i díky třem typům napínáků je velmi univerzální. Planžety v sadě mají slabé krky, které zajišťují bezproblémovou manipulaci v zámku. Součástí sady pro úspěšné tréninky je i trénovací průhledný zámek *Pozn.* Pro získání dovedností otvírání zámků a pro snadnější tréninky doporučujeme zakoupit z naší... Celý popis

Popis

Lockpickingová sada v pouzdru s 12 planžetami a 3 různými napínáky. Součástí balení je trénovací zámek.

Tato obsáhlá sada 12-ti planžet je vhodná na různé typy zámků. Sada má planžety různých tvarů a i díky třem typům napínáků je velmi univerzální.
Planžety v sadě mají slabé krky, které zajišťují bezproblémovou manipulaci v zámku.
Součástí sady pro úspěšné tréninky je i trénovací průhledný zámek

*Pozn.* Pro získání dovedností otvírání zámků a pro snadnější tréninky doporučujeme zakoupit z naší nabídky ještě LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek.

Vlastnosti:
- sada planžet vhodná různé typy zámků
- planžety uloženy v pouzdru
- 3 různé napínáky
- úzký krk planžet zajišťuje dobrou manipulaci v zámku

Specifikace:
- vyrobeno z oceli
- 12 planžet
- 3 napínáky

Rozměry:
- 140 x 58 x 10 mm

Lockpicking - co to je?

Lockpicking je nedestruktivní překonání zámku bez klíče.
Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že se jedná o sady náčiní pro zloděje a každý kdo si sadu koupí se stane zlodějem! Ale to není pravda! Lidé, kteří propadli lockpickingu skutečně nejsou zloději a své znalosti a zručnost nikdy nezneužijí. Toto je prostě základní pravidlo mezi lockpickery.

Každý zámek je vlastně hlavolam. Lockpicking je tedy nejen koníček, ale dokonce je pro někoho sportem. Po celém světě existují kluby a asociace lockpickerů. Navíc se dokonce pořádají i závody v lockpickingu.
Při lockpickingu si chcete nejen dokázat svoji zručnost při otevírání zámků, ale hlavně je potřeba mít velkou trpělivost při "tréninku". Při učení otevírání zámků zároveň rozvíjíte svou jemnou mechanickou zručnost

Lockpiking je legální. Pro začátky je výhodné učit se na průhledných tréninkových zámcích ( LockPick průhledný trénovací visací zámek, nebo LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek), nebo jednoduchých visacích zámcích asijské výroby. Až získáte zručnost, pak můžete přejít i na klasické FABky. Učení se lockpickingu a začátky nejsou jednoduché. Učení bude od vás vyžadovat trpělivost a získávání informací z dostupných videí na internetu. Video návody a rady jsou dostupné a nemusíte se bát, že by jste nic nenašli.

Dokonalým výsledkem vašeho učení vám bude jistě až otevřete první zámek bez klíče, protože jste např. při stěhování někam založili klíče od skříně. A to stojí za trochu námahy a trpělivosti!

© Sunnysoft s.r.o.
Zobrazit více