Lockpickingová základní sada se 4 planžetami a jedním napínákem v pouzdru ve tvaru platební karty. Sada čtyř planžet a napínáku pro locpicking. Sada planžet je uložena v plastovém pouzdru ve tvaru platební karty. Sada obsahuje celkem čtyři planžety vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pouzdro je plastové a výsuvné. *Pozn.* Pro získání dovedností otvírání zámků a pro snadnější tréninky doporučujeme zakoupit z naší nabídky LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek. Vlastnosti: - 4 planžety a jeden... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lockpickingová základní sada se 4 planžetami a jedním napínákem v pouzdru ve tvaru platební karty.

Sada čtyř planžet a napínáku pro locpicking. Sada planžet je uložena v plastovém pouzdru ve tvaru platební karty. Sada obsahuje celkem čtyři planžety vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pouzdro je plastové a výsuvné.

*Pozn.* Pro získání dovedností otvírání zámků a pro snadnější tréninky doporučujeme zakoupit z naší nabídky LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek.

Vlastnosti:
- 4 planžety a jeden napínák
- plastové výsuvné pouzdro

Specifikace:
- planžety a napínák vyrobeny z nerezové oceli
- výsuvné plastové pouzdro
- 4 planžety - 1 Diamond pick, 1 Hook pick, 1 Snake Rake pick, 1 Jednostranný pick
- 1 napínák

Rozměry:
- 84 x 54 x 3 mm

Lockpicking - co to je?

Lockpicking je nedestruktivní překonání zámku bez klíče.
Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že se jedná o sady náčiní pro zloděje a každý kdo si sadu koupí se stane zlodějem! Ale to není pravda! Lidé, kteří propadli lockpickingu skutečně nejsou zloději a své znalosti a zručnost nikdy nezneužijí. Toto je prostě základní pravidlo mezi lockpickery.

Každý zámek je vlastně hlavolam. Lockpicking je tedy nejen koníček, ale dokonce je pro někoho sportem. Po celém světě existují kluby a asociace lockpickerů. Navíc se dokonce pořádají i závody v lockpickingu.
Při lockpickingu si chcete nejen dokázat svoji zručnost při otevírání zámků, ale hlavně je potřeba mít velkou trpělivost při "tréninku". Při učení otevírání zámků zároveň rozvíjíte svou jemnou mechanickou zručnost

Lockpiking je legální. Pro začátky je výhodné učit se na průhledných tréninkových zámcích ( LockPick průhledný trénovací visací zámek, nebo LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek), nebo jednoduchých visacích zámcích asijské výroby. Až získáte zručnost, pak můžete přejít i na klasické FABky. Učení se lockpickingu a začátky nejsou jednoduché. Učení bude od vás vyžadovat trpělivost a získávání informací z dostupných videí na internetu. Video návody a rady jsou dostupné a nemusíte se bát, že by jste nic nenašli.

Dokonalým výsledkem vašeho učení vám bude jistě až otevřete první zámek bez klíče, protože jste např. při stěhování někam založili klíče od skříně. A to stojí za trochu námahy a trpělivosti! © Sunnysoft s.r.o.
Zobrazit více