Buďte originální a vyrobte si svůj vlastní náramek! Sada jednobarevných pruhovaných gumiček s esíčky a pletacím háčkem pro tvorbu náramků. Velice kvalitní gumičky na pletení určené pro tvorbu náramků, zvířátek a mnoho dalšího podle vaší vlastní fantazie. Gumičky, spojky a pletací háček v jednom balení. Obsah balení: 200 ks jednobarevných silikonových gumiček 1x balíček spojek S 1x pletací háček Rozměr balení: 120x90 mm Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let. Zdravotně nezávadné... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Buďte originální a vyrobte si svůj vlastní náramek! Sada jednobarevných pruhovaných gumiček s esíčky a pletacím háčkem pro tvorbu náramků.

Velice kvalitní gumičky na pletení určené pro tvorbu náramků, zvířátek a mnoho dalšího podle vaší vlastní fantazie.

Gumičky, spojky a pletací háček v jednom balení.

Obsah balení:

200 ks jednobarevných silikonových gumiček

1x balíček spojek S

1x pletací háček

Rozměr balení: 120x90 mm

Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.

Zdravotně nezávadné

Doporučený věk 8+

 

!BARVU SPOJEK A PLETACÍHO HÁČKU DODÁVÁME PODLE DOSTUPNOSTI!

 

Buďte originální a udělejte si svůj vlastní náramek! Se sadou různobarevných gumiček na pletení s esíčky a pletacím háčkem je výroba náramku velmi jednoduchá. Rozvíjí zručnost, představivost, jemnou motoriku a rozšiřuje kreativitu dětí i dospělých.

Princip pletení je velmi jednoduchý a již během pár minut se lze naučit základní vzory. Díky tomu se pletení stává ideální zábavou. Gumičky na pletení náramků lze mít vždy při sobě, proto jsou ideální jak na cesty, dovolenou, či jen tak pro radost vyplní váš volný čas.

Z gumiček lze splétat nejen náramky, ale například i různá zvířátka, postavičky, či přívěsky.

 

Ilustrační video (zdroj: internet)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Loom Bands
Barva šedé
Věk od 8 let