Místo, kde si může dítě hrát i odpočívat. S cestovní postýlka Lorelli TORINO 1 vrstva zabijete dvě mouchy jednou ranou. Pokud postýlku zrovna nepotřebujete, můžete ji složit do kompaktních rozměrů. Celý mechanismus je velmi snadný, takže vám ke složení postačí pár pohybů. Zároveň je dostatečně bezpečný, aby se postýlka nesložila sama. Dodávaná přepravní taška navíc představuje ideální řešení pro cestování – postýlku můžete snadno převážet autem třeba na návštěvu k prarodičům nebo do hotelu. Uvnitř... Celý popis

Koupit za 1 470 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Místo, kde si může dítě hrát i odpočívat. S cestovní postýlka Lorelli TORINO 1 vrstva zabijete dvě mouchy jednou ranou. Pokud postýlku zrovna nepotřebujete, můžete ji složit do kompaktních rozměrů. Celý mechanismus je velmi snadný, takže vám ke složení postačí pár pohybů. Zároveň je dostatečně bezpečný, aby se postýlka nesložila sama. Dodávaná přepravní taška navíc představuje ideální řešení pro cestování – postýlku můžete snadno převážet autem třeba na návštěvu k prarodičům nebo do hotelu. Uvnitř se nachází komfortní matrace, která je stejně jako zbylé části postýlky vyrobena z hypoalergenních materiálů snadných pro údržbu. Boční strany ze síťoviny nabídnou dospělým dobrý přehled o dění uvnitř postýlky. Praktickým prvkem je boční vchod uzavíratelný pomocí zipu. Větším dětem proto můžete nechat možnost volby, zda si chtějí hrát uvnitř postýlky nebo mimo ni.
Vlastnosti a vybavení:● Pro děti od narození do 36 měsíců● Jednoduše se skládá i rozkládá ● Cestovní postýlka pro spánek i hraní dítěte ● Složení do kompaktních rozměrů pro snadnější cestování ● Pohodlná matrace ● Praktická přepravní taška ● Skládací systém s dvojitým zabezpečením ● Boční otevírání na zip ● Snadná údržba● Hmotnost: 7,70 kg● Rozměry (L x W x H cm) – 127 x 68 x 75 cm
Čištění a údržba: Plastové části je třeba pravidelně čistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné solváty. Tkaniny by měly být čištěny teplou vodou a jemným mýdlem. Vak by měl být čištěn teplou vodou. Nežehlit. Nebělit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte dětskou postýlku venku, po každém použití všechny části důkladně očistěte, aby nedošlo k vážnému poškození. Neumisťujte výrobek do blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzivního tepla, aby nedošlo k poškození plastových a textilních částí.
Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 (Nábytek – dětské postýlky a skládací postýlky pro domácí použití).
Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru. Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění. Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lorelli
Cestovní ano
Materiál polyesterové
Barva béžové
Výška 75 cm