Pomalý hrnec Crockpot se stal miláčkem českých domovů – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptů. Všechny využívají běžně dostupné suroviny a jsou tak jednoduché, že je zvládne i úplný začátečník. Objevte i vy kouzlo přípravy famózních jídel s minimem úsilí a maximálním chuťovým zážitkem! 2021 (1. vydání), vázaná s laminovaným... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pomalý hrnec Crockpot se stal miláčkem českých domovů – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptů. Všechny využívají běžně dostupné suroviny a jsou tak jednoduché, že je zvládne i úplný začátečník. Objevte i vy kouzlo přípravy famózních jídel s minimem úsilí a maximálním chuťovým zážitkem!

2021 (1. vydání), vázaná s laminovaným potahem, 184 stran, rozměry: 21 × 25 cm.

Obsah

- Úvod

- Polévky

- Hovězí maso

- Vepřové maso

- Drůbeží a králičí maso

- Ryby a zvěřina

- Mleté maso

- Bezmasá a méně masová jídla

- Malá a ostatní jídla

- Koláče a sladká jídla

AUTOR KNIHY

Barbora Charvátová
Barbora Charvátová je autorkou úspěšného blogu mamavkuchyni.cz, maminka Karolínky, milovnice dobrého jídla a vášnivá kuchařka. Je také lektorkou vlastních kurzů, které se věnují stravování a vaření pro děti do 3 let, a školy „Zdravá 5“, kde se děti v mateřských a základních školách učí vztahu ke zdravému životnímu stylu. Její recepty jsou typické využitím základních surovin, protože nemá ráda polotovary a náhražky. Je autorkou knih Máma v kuchyni 1 a 2 a kuchařky Loudavé vaření, která obsahuje recepty pro pomalý hrnec.
Zobrazit více

Parametry

Žánr kuchařky
Rok vydání 2021
Nakladatelství Computer Press
Autor Barbora Charvátová
Počet stran 184
Výrobce CPress
Vazba pevná
Jazyk české
Váha 816 gramů
ISBN 978-80-264-3495-5
Zobrazit více parametrů