Nebaví vás zdlouhavé a pracné ruční louskání ořechů? To pro vás bude louskáček ořechů od ETY jako stvořený. Masivní konstrukce z nerezu a plastu vám zajistí dlouhou životnost. Louskáček je vhodný pro většinu druhů ořechů, jako vlašské, lískové, makadamové a para ořechy, ale i pro louskání mandlí. Do louskáčku vkládejte ořechy do max. průměru 40 mm. Louskáček ořechů si můžete přizpůsobit podle velikosti plodů od 10 mm do 40 mm. Jedinečná konstrukce louskáčku umožňuje snadné a velmi rychlé rozdrcení... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nebaví vás zdlouhavé a pracné ruční louskání ořechů? To pro vás bude louskáček ořechů od ETY jako stvořený. Masivní konstrukce z nerezu a plastu vám zajistí dlouhou životnost. Louskáček je vhodný pro většinu druhů ořechů, jako vlašské, lískové, makadamové a para ořechy, ale i pro louskání mandlí. Do louskáčku vkládejte ořechy do max. průměru 40 mm.

Louskáček ořechů si můžete přizpůsobit podle velikosti plodů od 10 mm do 40 mm. Jedinečná konstrukce louskáčku umožňuje snadné a velmi rychlé rozdrcení i těch nejtvrdších skořápek. V misce pak jen snadno oddělíte skořápky od jader a zpracování i velké úrody tak bude hračka.

Součástí louskáčku je i praktická plastová násypka s integrovaným krytem pro větší bezpečnost.

Louskáček ořechů je kompatibilní s kuchyňskými roboty Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128/3128), Meno/Mezo (ETA 0030/0033/0034).
Zobrazit více