Model RENEGADE je již více než 20 let vlajkovou lodí celé ATC kolekce LOWA. Jedná se o osvědčený model z hydrofobního nubuku s GORE-TEXovou membránou a značkovou podrážkou monowrap VIBRAM EVO. Díky těmto parametrům a konzervativnímu vzhledu se stal celosvetově nejprodávanější trekingovou botou vůbec. Použití: Kotníková bota pro středně těžký treking a aktivní pobyt v přírodě Konstrukce: svršek: hydrofobní nubuk, doplněný Cordurovým límcem, háčky a očka z lehké nekorodující slitiny podšívka: GORE-tex... Celý popis

Koupit za 4 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Model RENEGADE je již více než 20 let vlajkovou lodí celé ATC kolekce LOWA. Jedná se o osvědčený model z hydrofobního nubuku s GORE-TEXovou membránou a značkovou podrážkou monowrap VIBRAM EVO. Díky těmto parametrům a konzervativnímu vzhledu se stal celosvetově nejprodávanější trekingovou botou vůbec.

Použití: Kotníková bota pro středně těžký treking a aktivní pobyt v přírodě

Konstrukce:
svršek: hydrofobní nubuk, doplněný Cordurovým límcem, háčky a očka z lehké nekorodující slitiny
podšívka: GORE-tex
podešev: monowrap ATC classic 2 VIBRAM EVO (classic 2 znamená středně tvrdý torzní stabilizátor, který je používán v dámské MISD kolekci a pánské LO kolekci), stabilizátor je vyroben z TPU (termoplastický polyuretan)
patentované technologie: monowrap, Klima systém

hmotnost: 890 g/pár
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Značka Lowa
S membránou ano
Hmotnost 751 g
Období jarní/podzimní
Voděodolné ano