Probiotika pro zuby a dásně: LUCAA+ Péče o zuby je obohacený o probiotika, která poskytují prospěšné mikroorganismy pro ústní dutinu vašich mazlíčků. Tato probiotika pomáhají udržovat zuby a dásně zdravé a čisté. Odstraňuje zápach a zánět dásní: S účinnými složkami, které zabraňují vzniku zápachu z tlamy a zánětu dásní, LUCAA+ Péče o zuby přispívá k celkové ústní pohodě vašeho zvířete. Odstraňuje zubní kámen: Tento sprej je navržen tak, aby pomohl v boji proti tvorbě zubního kamene, čímž zajišťuje... Celý popis

Koupit za 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Probiotika pro zuby a dásně: LUCAA+ Péče o zuby je obohacený o probiotika, která poskytují prospěšné mikroorganismy pro ústní dutinu vašich mazlíčků. Tato probiotika pomáhají udržovat zuby a dásně zdravé a čisté.

Odstraňuje zápach a zánět dásní: S účinnými složkami, které zabraňují vzniku zápachu z tlamy a zánětu dásní, LUCAA+ Péče o zuby přispívá k celkové ústní pohodě vašeho zvířete.

Odstraňuje zubní kámen: Tento sprej je navržen tak, aby pomohl v boji proti tvorbě zubního kamene, čímž zajišťuje dlouhodobě silné a zdravé zuby vašeho miláčka. Působí nejen jako prevence, ale také odstraňuje zubní kámen.

Nevyvážená mikroflóra v ústech způsobuje nepříjemný zápach a zápach z úst. Může to být časný příznak zánětu dásní, ale může naznačovat i vážnější zdravotní stav.

Hromadění plaku a zubního kamene v dásních, zubech a zubních jamkách je hlavní příčinou zubních problémů u domácích zvířat. Zubní povlak podporuje růst škodlivých bakterií a může vést k paradentóze. Způsobuje také červené, zanícené dásně, které snadno krvácejí a mohou snižovat chuť k jídlu.

Když zubní povlak reaguje s vápníkem ve slinách, vytváří zubní kámen. Zubní kámen se projevuje jako žlutohnědá vrstva zbarvení na zubech. Zvyšuje zánět pod dásněmi, dokud se zuby neuvolní. Plak musí být odstraňován denně, aby se zabránilo tvorbě zubního kamene.

Výsledky po třech týdnech pravidelné aplikace

Případová studie s LUCAA+ Starostlivost o zuby

Aplikace: Ústní dutinu kočky nebo psa lehce postřikujte 1 až 2 krát denně po dobu tří týdnů pravidelně. K rychlejšímu efektu pomůže mechanické čištění kartáčkem nebo gazou. Zubní kámen se začne postupně odlupovat. Potom jako prevenci stříkejte jednou za 3 dny.

Indikace: odstranění zápachu, organického povlaku, zubního kamene, uklidňuje dásně i jako prevence tvorby zubního kamene po laserovém zákroku.

Složení: Voda (> 30%), Mikroorganismy (< 10%)

Doporučení: Před použitím protřepat. Nepoužívejte v kombinaci s jinými výrobky. Zamezte styku s očima. Uchovávejte na suchém místě při teplotě mezi 10°C a 35°C a mimo dosah dětí.

Balení: 100 ml

V případě, že máte zájem o větší množství kontaktujte nás přímo.

 
Zobrazit více