Lusen Fox Outdoor

0 %
(0 hodnocení)

Lehké a spolehlivé sněžnice Fox Outdoor Lusen vám zpříjemní nejedno putování zasněženou krajinou. Snadno se s nimi manipuluje a vyrobeny jsou z odolného polymeru. Firma MFH = kvalita Firma MFH je známá pro své prvotřídní sněžnice, které využívají k pohybu armádní složky. Ale ani na běžné turisty tato firma nezapomíná a právě pro tuto skupinu lidí jsou sněžnice Fox Outdoor Lusen jako stvořené.  Funkční design  I přes jejich relativně jednoduchý design jsou sněžnice Fox Outdoor Lusen velice odolné... Celý popis

Koupit za 1 768 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lehké a spolehlivé sněžnice Fox Outdoor Lusen vám zpříjemní nejedno putování zasněženou krajinou. Snadno se s nimi manipuluje a vyrobeny jsou z odolného polymeru.

Firma MFH = kvalita

Firma MFH je známá pro své prvotřídní sněžnice, které využívají k pohybu armádní složky. Ale ani na běžné turisty tato firma nezapomíná a právě pro tuto skupinu lidí jsou sněžnice Fox Outdoor Lusen jako stvořené. 

Funkční design 

I přes jejich relativně jednoduchý design jsou sněžnice Fox Outdoor Lusen velice odolné a spolehlivé. Design sněžnic je řešený tak, že základna sněžnic je polymerová, vybavená předními masivními zuby pro maximální trakci, a kromě toho sněžnice disponují bočními mačkami pro zvýšenou bezpečnost při překonávání svahů v zasněženém terénu

Rychloupínací systém
Pohybovat se ve sněžnicích nebude nepříjemné a neohrabané, ale právě naopak! A pokud se obáváte, že nasazování a sundávání sněžnic bude komplikované a zdlouhavé, tak se bojíte zbytečně! Díky rychloupínací vazbě lze sněžnice pohodlně odepnout jednou rukou!

Ale já mám malou nohu...

I na toto firma MFH myslela. Vazba sněžnic Lusen je nastavená pro boty o velikostech 36 až 47. Ať už máte malou nohu nebo ne, do sněžnic Fox Outdoor Lusen se vejde nejen noha dospělého, ale i nejednoho puberťáka!

Pohodlné cestování

Abyste nemuseli řešit, kam a jakým způsobem zabalit sněžnice Fox Outdoor Lusen při přesunu z bodu A do bodu B, tak součástí balení je také taška pro pohodlnější přenos sněžnic.

Benefity, o kterých musíte vědět:

- pevná konstrukce z polymeru 

- přijatelná hmotnost; jsou docela lehké

- robustní zuby zajišťují bezpečnou chůzi nejen z kopce, ale i do kopce

- rychloupínání; zvládnete to jednou rukou

- součástí je i přepravní vak

- určené pro turistické účely

- sněžnice výborně rozkládají váhu, probořování do sněhu nehrozí

- boční mačky; bezpečněji překonáte nejeden svah

- vysoká přilnavost 

- velikost obuvi, kterou sněžnice zvládají pojmout: 36-47

- nosnost až 120 kg (i s vybavením)

- dlouhá životnost

- vhodné jak pro jak pro aktivní, tak i příležitostné turisty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fox outdoor

Podobné produkty