TOP nejoblíbenější příčesek - krásný velký drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma! Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz VZORNÍK BAREV (klikněte na záložku "Vzorník barev" vlevo v popisu produktu)  Materiál: Luxusní matné syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180 °C. K nerozeznání od lidských vlasů na... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TOP nejoblíbenější příčesek - krásný velký drdol pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!
Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz VZORNÍK BAREV (klikněte na záložku "Vzorník barev" vlevo v popisu produktu) 
Materiál: Luxusní matné syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180 °C. K nerozeznání od lidských vlasů na pohled ani na dotek.
Váha příčesku: 110g
Rozměry:Délka: 20 cmŠířka: 20 cm
Velmi krásný a přitom praktický drdol na klipse. Nasazení je extrémně jednoduché a zvládne ho každá žena doma sama. Doporučujeme!
Zobrazit více