Mac Toys Magnetická tabulka

87 %
(14 hodnocení)

Magická oranžovo-modrá kreslící tabulka z plastu, v sadě se třemi tiskátky a kouzelnou tužkou. Nakreslete pomocí magnetické tužky jedním tahem obrázek a po smazání nakreslete zase jiný. Součástí balení jsou také 3 razítka různých tvarů. Tabulka má praktické madlo pro snadné přenášení. Tato kreativní hračka děti nikdy neomrzí, protože si budou moct vytvářet stále nové obrázky nebo nápisy. Pěkná hračka pro všechny kreativní kluky a holčičky. Speciálním perem lze na tabulku kreslit a jedním přejetím... Celý popis

Koupit za 306 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Magická oranžovo-modrá kreslící tabulka z plastu, v sadě se třemi tiskátky a kouzelnou tužkou.

Nakreslete pomocí magnetické tužky jedním tahem obrázek a po smazání nakreslete zase jiný. Součástí balení jsou také 3 razítka různých tvarů. Tabulka má praktické madlo pro snadné přenášení. Tato kreativní hračka děti nikdy neomrzí, protože si budou moct vytvářet stále nové obrázky nebo nápisy.

Pěkná hračka pro všechny kreativní kluky a holčičky. Speciálním perem lze na tabulku kreslit a jedním přejetím posuvníku zase vše smazat. Můžete tak kreslit stále něco nového. Nakresli pomocí speciální tužky obrázky dle vlastní představivosti. Obrázek lze smazat jedním tahem. Chceš malovat velké množství obrázků a přitom neničit papír? Na kreslící tabulku můžeš namalovat obrázků kolik chceš!

Přiložená tužka je funkční pouze na tabulky tohoto typu - nikoliv na papír.

Rozměry balení (š v h): 40 x 29 x 2,5cm
Velikost kreslicí plochy (š v): 26 x 18cm
Materiál: plast
Obsah balení: tabulka, tiskátko 3ks, kouzelná propiska

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mac Toys
Věk od 3 let
Magnetické ano