Jsou vyrobeny z nového pevnějšího materiálu Xtra Life Lycra. Tento materiál z tvarovacích vláken má dlouhou životnost a je vysoce odolný proti chlóru. O snížení tření se postarají šité švy, které se spolupodílí na zvýšení vaší rychlosti. Také zajistí dokonalé přizpůsobení se tělu a neomezenou pohyblivost. Plavky poskytují také lehkou kompresní technologii, jež se podílí na lepší klouzavosti ve vodě a rovněž zvýšení rychlosti. Plavky mají v pase elastickou gumu pro lepší pohodlí při nošení.... Celý popis

Koupit za 2 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jsou vyrobeny z nového pevnějšího materiálu Xtra Life Lycra. Tento materiál z tvarovacích vláken má dlouhou životnost a je vysoce odolný proti chlóru.

O snížení tření se postarají šité švy, které se spolupodílí na zvýšení vaší rychlosti. Také zajistí dokonalé přizpůsobení se tělu a neomezenou pohyblivost.

Plavky poskytují také lehkou kompresní technologii, jež se podílí na lepší klouzavosti ve vodě a rovněž zvýšení rychlosti.

Plavky mají v pase elastickou gumu pro lepší pohodlí při nošení.

Tkanička ke stahování plavek zaručuje komfort. Plavky si pomocí tkaničky pohodlně dotáhnete a nemusíte se obávat jejich pádu při skoku do vody.

Schválené a certifikované mezinárodní plaveckou federací FINA (Fédération Internationale de Natation). Splňuje tak všechny mezinárodní standardy a umožňuje start na prestižních závodech. Ean: 4680230126211. Zakupte produkt Mad Wave Revolution X8 Jammer Blue L - UK36 + prodejny Praha, Brno, Plzeň a Ostrava výměna a vrácení do 30 dnů s poštovným zdarma z kategorie Plavky | Pánské plavky | Závodní plavky od výrobce Mad Wave za cenu 2099 Kč.
Zobrazit více

Parametry

Barva modrá