So Neutral Lampe Recharge/Refill ( Neutrální směs ) - Neutralizující náplň do katalytické lampy Neparfémovaná náplň do katalytických lamp Maison Berger Paris slouží k čištění vzduchu v domácnosti a zároveň k ředění intenzity parfémovaných náplní. Její použití je také doporučováno při změně parfému, neboť pročistí knot lampy. Vlastnosti: - náplň do katalytické lampy Maison Berger Paris, - bez parfému, - čistí vzduch v domácnosti, - ředí intenzitu parfémovaných náplní, - čistí knot lampy. Jak... Celý popis

Koupit za 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

So Neutral Lampe Recharge/Refill ( Neutrální směs ) - Neutralizující náplň do katalytické lampy

Neparfémovaná náplň do katalytických lamp Maison Berger Paris slouží k čištění vzduchu v domácnosti a zároveň k ředění intenzity parfémovaných náplní. Její použití je také doporučováno při změně parfému, neboť pročistí knot lampy.

Vlastnosti:
- náplň do katalytické lampy Maison Berger Paris,
- bez parfému,
- čistí vzduch v domácnosti,
- ředí intenzitu parfémovaných náplní,
- čistí knot lampy.

Jak používat:
1. Naplňte katalytickou lampu náplní do maximálně 2/3 celkového objemu lampy. Přelití této hladiny může mít negativní vliv na zapálení lampy a její následnou funkčnost.
2. Vložte knot a při prvním použití počkejte 20 minut. Zapalte katalyzátor a nechejte lampu hořet alespoň 2-3 minuty, poté plamínek sfoukněte.
3. Vychutnejte si příjemné tóny vonných esencí. Lampu můžete nechat puštěnou dle potřeby, intenzity provonění a velikosti prostor. Doporučená doba působení je maximálně 30 minut na 12 m².
4. Pro vypnutí lampy překryjte katalyzátor zhášecím víčkem.
Zobrazit více

Parametry

Značka Maison Berger
Objem 500 ml

Podobné produkty