Bezšroubový celokovový regál RIVET 180x120x45 cm (VxŠxH) s 5 síťovými drátěnými policemi s antracitovou povrchovou úpravou s jemnou strukturou je skutečnou revolucí ve skladovém průmyslu. Nový montážní systém Rivet, za pomoci nýtů, zajišťuje velmi vyso bezšroubového kovového regálu s drátěnou policí.Montáž je jednoduchá a rychlá.Kovové drátěné police jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a jejich povrch je pozinkovaný.Díky nové antracitové úpravě je policový regál odolnější vůči mechanickému poškození.... Celý popis

Koupit za 3 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bezšroubový celokovový regál RIVET 180x120x45 cm (VxŠxH) s 5 síťovými drátěnými policemi s antracitovou povrchovou úpravou s jemnou strukturou je skutečnou revolucí ve skladovém průmyslu. Nový montážní systém Rivet, za pomoci nýtů, zajišťuje velmi vyso bezšroubového kovového regálu s drátěnou policí.Montáž je jednoduchá a rychlá.Kovové drátěné police jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a jejich povrch je pozinkovaný.Díky nové antracitové úpravě je policový regál odolnější vůči mechanickému poškození.

Celokovový policový systém Rivet je vhodný pro použití v náročných prostředích jako jsou suterény, archivy, kanceláře, garáže, sklady, dílny nebo prostory vystavené povětrnostním vlivům. Jsou také vynikajícím řešením pro skleníky a chráněné venkovní prostory. Regálový systém má nosnost až 250 kg na jednu polici a to činí regál velmi pevným a robustním skladovým řešením. Doporučujeme ukotvit regál o zeď v případě, že chcete využít jeho maximální nosnosti. Použijte maximálně 7 polic na jeden regál, aby byla dodržena jeho zátěžová a certifikovaná nosnost. V případě použití sedmi polic, je nosnost na jeden level 215 kg.

Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. 10%. +/- 5%. Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech.

Stručný pohled na výhody celokovových regálů RIVET s vysokou nosností:

- Síťová police vhodná pro skladování kapalin

- Vysoká propustnost světla a cirkulace vzduchu díky otevřené ocelové síťové polici

- Vysoké zatížení, výborná stabilita a kvalitní konstrukce

- Antracitová povrchová úprava více chrání regálový systém před mechanickým poškozením

Montáž je jednoduchá a rychlá. Potřebujete jen pryžové kladivo a ochranné rukavice. Ke každému kovovému regálovému systému obchodu Majster Regál je přiložen i podrobný montážní návod.

Balení bezšroubového kovového regálu se síťovou kovovou policí, rozměru 180x120x45 cm (1800x1200x450 mm) obsahuje:

- 5 kovový drátěných polic

- 10 krátkých a dlouhých nosníků Rivet pro uchycení police

- 8 stojin (šířky 37x37 mm a tloušťky oceli 0,7 mm)

- 5 výztuh

- 8 spojovníků a 4 plastové patky

Kovový regálový systém se dodává v kartonovém balení, který je šetrný k životnímu prostředí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AR Shelving
Nosnost na polici 250 kg
Materiál konstrukce kovové
Počet polic 4
Barva šedé
Materiál polic drátěné
Výška 180 cm
Šířka 120 cm
Hloubka 45 cm
Zobrazit více parametrů