Makita DGA511Z

96 %
(34 hodnocení)

Aku úhlová bruska Makita LXT DGA511Z Aku úhlová bruska Makita LXT DGA511Z je vynikajícím nástrojem pro každodenní práci, který kombinuje precizní výkon s maximální spolehlivostí. Díky svému výkonnému Li-ion 18V akumulátoru a možnosti regulace otáček od 3.000 do 8500 min-1 poskytuje široké možnosti použití a přizpůsobení se různým pracovním úkolům. Tato bruska je vybavena technologií XPT, která zajišťuje odolnost vůči prašnosti a vlhkosti, což umožňuje práci i v náročných prostředích. Nový bezuhlíkový... Celý popis

Koupit za 3 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aku úhlová bruska Makita LXT DGA511Z

Aku úhlová bruska Makita LXT DGA511Z je vynikajícím nástrojem pro každodenní práci, který kombinuje precizní výkon s maximální spolehlivostí. Díky svému výkonnému Li-ion 18V akumulátoru a možnosti regulace otáček od 3.000 do 8500 min-1 poskytuje široké možnosti použití a přizpůsobení se různým pracovním úkolům.

Tato bruska je vybavena technologií XPT, která zajišťuje odolnost vůči prašnosti a vlhkosti, což umožňuje práci i v náročných prostředích. Nový bezuhlíkový motor přináší delší výdrž na jedno nabití akumulátoru a zároveň snižuje nutnost údržby.

Systém automatického elektronického nastavení otáček (ADT) umožňuje brusce se přizpůsobit aktuálním pracovním podmínkám, což zajišťuje konzistentní výkon a optimální výsledky. Bezpečnost uživatele je prioritou, a proto je bruska vybavena funkcemi jako je zastavení stroje v případě blokace nástroje (AFT) a pozvolný rozběh.

Systém Li-ion akumulátoru s optimálním dobíjením MAKSTAR zajistí dlouhou životnost baterie a rychlé nabíjení. Ergonomický design s malým obvodem krytu motoru a snadným uchopením zvyšuje pohodlí a kontrolu při práci. Celkově je tato aku úhlová bruska ideální volbou pro profesionály i domácí kutily, kteří vyžadují vysokou kvalitu, výkon a spolehlivost.

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.

- Velikost vřetene: M14

- Hmotnost s baterií: 3 kg

Výhody:

- Možnost regulace otáček 3.000 - 8500 min-1

- Technologie ADT 

- Zastavení stroje v případě blokace nástroje - AFT

- Pozvolný rozběh

- Snadné uchopení, malý obvod krytu motoru

Obsah balení:

- Aku úhlová bruska Makita LXT DGA511Z

- Kryt kotouče (123145-8)

- Boční rukojeť (158237-4)

- Vnitřní šroub (224415-9)

- Matice (224554-5)
Zobrazit více

Parametry

Max. průměr kotouče 125 mm
Otáčky 8500 ot/min
Hmotnost 2.2 kg
Výrobce Makita
Typ brusky úhlové
Závit vřetene M14 x 2
Napětí 18 V
Přídavná rukojeť ano
Pro leváky ne
Pohon akumulátorové
Bez aku ano
Určení na kovy a kámen
Antivibrační rukojeť ano
Regulace otáček ano
Stolní ne
Jednoruční ne
Dvouruční ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty