Makita GA4530R

97 %
(54 hodnocení)

Elektrická úhlová bruska Makita GA4530R Makita GA4530R je kompaktní a výkonná jednoruční úhlová bruska, která je navržena tak, aby splnila potřeby profesionálních uživatelů i kutilů hledajících výkonné a snadno ovladatelné nářadí. S hmotností pouze 1,8 kg je tato bruska překvapivě lehká, což usnadňuje dlouhodobou práci bez nadměrné únavy. Důraz byl kladen na prodloužení životnosti tohoto nářadí, což se odráží v protiprachové úpravě rotoru a statoru. Tato úprava zajišťuje, že i v náročných pracovních... Celý popis

Koupit za 1 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elektrická úhlová bruska Makita GA4530R

Makita GA4530R je kompaktní a výkonná jednoruční úhlová bruska, která je navržena tak, aby splnila potřeby profesionálních uživatelů i kutilů hledajících výkonné a snadno ovladatelné nářadí.

S hmotností pouze 1,8 kg je tato bruska překvapivě lehká, což usnadňuje dlouhodobou práci bez nadměrné únavy. Důraz byl kladen na prodloužení životnosti tohoto nářadí, což se odráží v protiprachové úpravě rotoru a statoru. Tato úprava zajišťuje, že i v náročných pracovních podmínkách zůstávají klíčové komponenty chráněny před invazí prachu a nečistot, což výrazně prodlužuje životnost nářadí.

Dalším významným rysem je protiprachová konstrukce ložisek, která zabraňuje pronikání prachu do ložisek a zajišťuje jejich dlouhodobější a stabilnější chod. Tím je zajištěna vyšší spolehlivost a delší životnost celého zařízení.

Makita GA4530R je také navržena s důrazem na pohodlí uživatele. Její velmi štíhlý obal stroje umožňuje pohodlné držení a manipulaci, což zlepšuje kontrolu nad nářadím a umožňuje přesnější práci. Ergonomicky tvarovaný kryt úhlové brusky je přizpůsoben tak, aby co nejlépe vyhovoval rukám uživatele a zvyšoval pohodlí při práci.

Kromě toho je bruska vybavena funkcí Antirestart, která zabraňuje nechtěnému spuštění stroje po přerušení napájení. Tato bezpečnostní funkce přispívá k ochraně uživatele a zvyšuje bezpečnost práce.

- Velikost vřetene: M14 x 2

- Otáčky na prázdno: 11000 min-1

- Rozměry (d x š x v): 266 x 128 x 103 mm 

Výhody:

- Protiprachová úprava rotoru a statoru

- Protiprachová konstrukce ložisek

- Pohodlná práce díky velmi štíhlému obalu stroje

- Ergonomicky tvarovaný kryt úhlové brusky

- Funkce Antirestart

Obsah balení:

- Elektrická úhlová bruska Makita GA4530R
Kryt kotouče (135245-2)
Zobrazit více

Parametry

Příkon 720 W
Max. průměr kotouče 115 mm
Otáčky 11000 ot/min
Hmotnost 1.8 kg
Výrobce Makita
Typ brusky úhlové
Závit vřetene M14 x 2
Výkon 720 W
Napětí 230 V
Odsávání prachu ne
Suchý zip ne
Přídavná rukojeť ano
Oblast použití hobby
Pohon elektrické
Určení na kovy a kámen
Antivibrační rukojeť ne
Regulace otáček ne
Jednoruční ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty