ORTOPEDICKÝ SEDÁK NA KŘESLO / AUTOSEDAČKU - SNÍŽENÍ BOLESTI - díky rovnoměrnému rozložení hmotnosti, ortopedický polštář sníží tlak na konkrétní oblasti, což může poskytnout úlevu lidem s bolestmi zad, dolní části zad nebo nepohodlím v oblasti sezení. - ZLEPŠENÝ OBĚH - pružné materiály použité v polštáři pomohou zajistit dostatečný krevní oběh a vyhnout se tlaku na nervy a cévy. - UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ - může být použito doma i v práci, na židli, pohovce, křesle nebo při řízení auta . Můžete si... Celý popis

Koupit za 529 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ORTOPEDICKÝ SEDÁK NA KŘESLO / AUTOSEDAČKU

- SNÍŽENÍ BOLESTI - díky rovnoměrnému rozložení hmotnosti, ortopedický polštář sníží tlak na konkrétní oblasti, což může poskytnout úlevu lidem s bolestmi zad, dolní části zad nebo nepohodlím v oblasti sezení.

- ZLEPŠENÝ OBĚH - pružné materiály použité v polštáři pomohou zajistit dostatečný krevní oběh a vyhnout se tlaku na nervy a cévy.

- UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ - může být použito doma i v práci, na židli, pohovce, křesle nebo při řízení auta . Můžete si ho tedy vzít kamkoli.

- S VYJÍMATELNÝM PLÁŠNEM NA POLŠTÁŘ – ortopedický polštář má snímatelný potah se zipem. Můžete jej tedy snadno udržovat v čistotě praní v pračce.

- SPECIFIKACE - barva: bílá / šedá; vnější materiál: polyester, vnitřní materiál: paměťová pěna, ostatní: nylon + slitina zinku; paměť: ano; rozměry (délka/šířka/výška): 46 x 36 x 11 cm; hmotnost: 0,749 kg; hmotnost balení: 0,962 kg.

SPECIFIKACE POLŠTÁŘE:

- barva: bílá / šedá
- vnější materiál: polyester, vnitřní materiál: paměťová pěna, ostatní: nylon + slitina zinku
- paměť: ano
- rozměry (délka/šířka/výška): 46 x 36 x 11 cm
- hmotnost: 0,749 kg
- hmotnost balení: 0,962 kg

ZAHRNUTA

- polštář
- pouzdro

Ortopedický sedák je speciálně navržen tak, aby poskytoval optimální podporu a pohodlí při sezení. Je zvláště užitečné pro lidi, kteří tráví hodně času v sedě a potřebují dodatečnou podporu páteře, spodní části zad a kyčlí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Malatec
Materiál výplně paměťová pěna