HYDROGEL - kuličky jsou vyrobeny z hydrogelové hmoty. Je to užitečná látka při zvlhčování květin a také jako ozdoba průhledných váz. FUNKČNÍ - jsou perfektní na zálivku rostlin, ale i jako ozdoba VÍCEBAREVNÝ- mix barev umožní libovolné uspořádání. Kuličky jsou vícebarevné vč. žlutá, zelená, červená, modrá a mnoho dalších. ZMĚNA HLASITOSTI - po namočení se kuličky namočí, čímž se jejich velikost 5x zvětší. kuličky v balení (průměr): ~ 3mm kuličky po namočení vodou (průměr): ~ 15mm váha míčku (před... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HYDROGEL - kuličky jsou vyrobeny z hydrogelové hmoty. Je to užitečná látka při zvlhčování květin a také jako ozdoba průhledných váz.
FUNKČNÍ - jsou perfektní na zálivku rostlin, ale i jako ozdoba
VÍCEBAREVNÝ- mix barev umožní libovolné uspořádání. Kuličky jsou vícebarevné vč. žlutá, zelená, červená, modrá a mnoho dalších.
ZMĚNA HLASITOSTI - po namočení se kuličky namočí, čímž se jejich velikost 5x zvětší.

kuličky v balení (průměr): ~ 3mm
kuličky po namočení vodou (průměr): ~ 15mm
váha míčku (před namáčením): 5g
barva: mix

BALENÍ ZAHRNUJE:- sáček s 5g kuličkami
Hydrogelové kuličky jsou vhodné pro aranžování rostlin do váz, květináčů. Hydrogel dokonale zadržuje vodu. Zajišťuje dostatečnou hydrataci rostlin během horkých dnů nebo dovolené. Hydrogel je unikátní látka a zadržuje vodu i z mlhy nebo rosy a používá se v mnoha oblastech.
Zobrazit více