OHRÁDKA - KLECE NA MAZLÍKA 80X80CM MALATEC - DVOJITÁ OCHRANA -   Brána v ohrádce je dvojitě zajištěna - pro otevření zvedněte horní a spodní madlo a posuňte je doprava. Nehrozí, že dojde k náhodnému otevření, například pod tlakem domácího mazlíčka. Všechny díly jsou precizně zaobleny, což výrazně minimalizuje riziko poranění i v případě přímého, dynamického kontaktu. - MULTI-VARIANTA   - 8 samostatných panelů umožňuje přizpůsobit uspořádání kotce tvaru a rozměrům prostoru, který má ovládat, a... Celý popis

Koupit za 2 865 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

OHRÁDKA - KLECE NA MAZLÍKA 80X80CM MALATEC

- DVOJITÁ OCHRANA -   Brána v ohrádce je dvojitě zajištěna - pro otevření zvedněte horní a spodní madlo a posuňte je doprava. Nehrozí, že dojde k náhodnému otevření, například pod tlakem domácího mazlíčka. Všechny díly jsou precizně zaobleny, což výrazně minimalizuje riziko poranění i v případě přímého, dynamického kontaktu.

- MULTI-VARIANTA   - 8 samostatných panelů umožňuje přizpůsobit uspořádání kotce tvaru a rozměrům prostoru, který má ovládat, a také individuálním bezpečnostním požadavkům a osobním očekáváním uživatele. Po úplném nastavení vám umožní zabezpečit plochu až 19,2 m2, což vám umožní vytvořit kontrolovaný prostor s velkou volností uvnitř.

- ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKACE   - zařízení je vhodné pro vymezení bezpečného prostoru pro pohyb a pro omezení přístupu domácích zvířat, která jsou chována v kotci a jsou pod neustálým dohledem. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám a všem dalším atmosférickým změnám.

- RYCHLÁ MONTÁŽ   - mezi každý ze dvou panelů stačí vložit tyč a uspořádat daný tvar. Po složení zabírá málo místa, stačí vyjmout každý prut.

- SPECIFIKACE   - materiál: práškově lakovaná ocel; barva konstrukce: šedá; plocha: 19,2 m2; rozměry 1 panelu (výška / šířka 1 panelu): 80 / 80cm; rozměry po rozložení - obdélník (délka / šířka / výška): 160/160 / 80cm; hmotnost s obalem: 20 kg.

SPECIFIKACE

- materiál: práškově lakovaná ocel
- barva konstrukce: šedá
- plocha: 19,2m2
- rozměry 1 panelu (výška / šířka 1 panelu): 80 / 80 cm
- rozměry po rozložení - obdélník (délka / šířka / výška): 160/160 / 80cm
- hmotnost s obalem: 20 kg

ZAHRNUTA

- 8 panelů (7 běžných + 1 brána)

Vícevariantní ohrádka se skládá z 8 panelů, jeden z nich je branka. Označení konkrétního prostoru uvnitř nebo venku   pomáhá pečovat a zaručovat bezpečnost .   Klec   je zařízení, které lze nejen snadno nastavit a používat ihned po instalaci. Je to také farma skládající se z 8 panelů, které lze libovolně konfigurovat . Je určen pro vnitřní i venkovní použití, je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám a všem dalším atmosférickým změnám.

Ohrádka je   bezpečný a stabilní.   Všechno   díly jsou precizně zaobleny , což výrazně minimalizuje riziko poranění i v případě přímého dynamického kontaktu.

Garantuje uzavřenou plochu až 19,2 m2 . Je proto perfektním řešením pro chov domácích mazlíčků, jako jsou psi.   Vícevariantní ohrádka je vybavena pohyblivou brankou s dvojitou ochranou proti otevření .

Sada obsahuje všechny prvky potřebné k přípravě ohrádky k použití.   Instalace je jednoduchá a nevyžaduje příliš mnoho času ani speciální dovednosti . Po složení zabírá málo místa - stačí vyjmout tyče.

Ohrádka není určena pro děti.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 25 kg
Typ ohrádky