- kamínky na malování v bílé barvě, mohou být lehce mramorované - mix kamenů typu White Thassos a White Sky - průměrná velikost 4-8 cm  - rozdílný tvar, šířka, hmotnost a objem kamínků - v 1 kg balení je přibližně 7-13 kamínků v plastovém pytlíku - obsah balíčku o hmotnosti 1 kg (pozor při objednávce více než 4 kg není možné zaslání skrze Z-POINT, je možné pouze zaslání na doručení domů) Kamínky bílé mramorové Kamínky White Thassos a White Sky v bílé barvě na malování o velikosti 4-8 cm různých... Celý popis

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- kamínky na malování v bílé barvě, mohou být lehce mramorované

- mix kamenů typu White Thassos a White Sky

- průměrná velikost 4-8 cm 

- rozdílný tvar, šířka, hmotnost a objem kamínků

- v 1 kg balení je přibližně 7-13 kamínků v plastovém pytlíku

- obsah balíčku o hmotnosti 1 kg (pozor při objednávce více než 4 kg není možné zaslání skrze Z-POINT, je možné pouze zaslání na doručení domů)

Kamínky bílé mramorové

Kamínky White Thassos a White Sky v bílé barvě na malování o velikosti 4-8 cm různých tvarů vhodné na malování putovních kamínků. Ideální alternativa pro ty, kteří nemají čas hledat kamínky nebo nechtějí nakupovat velká balení. Kamínky jsou hladké a ideální na malování fixem či barvou, jsou lehce savé. Velikost kamínku je měřena jeho nejdelší stranou. Balení obsahuje 1 kg kamínků, cca 7-13 kamínků různých velikostí, kamínky obdržíte zabalené v pevném plastovém pytlíku, aby Vám doma nedělaly nepořádek. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování,  nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Upozornění
Toto není hračka a produkt není určen pro práci s malými dětmi. Toto je přírodní kamen, struktura se může lišit od uvedených vzorků. Výskyt trhlinek, nerovnosti nebo prohlubni nejsou na závadu.  
Zobrazit více