Malvis ® 3D Obraz Kouzelný mechový les Velikost (šířka x výška): 150x100 cm

0 %
(0 hodnocení)

- Gramáž polytexu 360 g/ m2 zaručuje pevnost a odolnost. - Kvalitní rám z borovicového dřeva udrží tvar a pevnost nejen po dobu záruky. - Obrazy se vyrábí specializovaným velkoformátovým laserovým tiskem v rozlišení Full HD 300 až 1800 dpi UV gel. - Certifikáty nejvyšší kvality. - Barvy jsou ekologické a bez zápachu s vysokým pigmentem odolným proti světlu a otěru. - Označeny jsou číslem 6 na Blue Wool Scale. - Záruka na barvy je prodloužena na 3 roky. - Velikosti jsou na eshopu uvedeny vždy... Celý popis

Popis

- Gramáž polytexu 360 g/ m2 zaručuje pevnost a odolnost.
- Kvalitní rám z borovicového dřeva udrží tvar a pevnost nejen po dobu záruky.
- Obrazy se vyrábí specializovaným velkoformátovým laserovým tiskem v rozlišení Full HD 300 až 1800 dpi UV gel.
- Certifikáty nejvyšší kvality.
- Barvy jsou ekologické a bez zápachu s vysokým pigmentem odolným proti světlu a otěru.
- Označeny jsou číslem 6 na Blue Wool Scale.
- Záruka na barvy je prodloužena na 3 roky.
- Velikosti jsou na eshopu uvedeny vždy v poměru šířka x výška.
- Součástí balení jsou háčky a hřebíky k zavěšení obrazu.
- Lze otřít jemně navlhčeným hadříkem.
- Dodáváme precizně baleno do bublinkové folie a pevného kartonového obalu.

Obrazy Malvis® máme v různých rozměrech i provedeních. Každý obraz je vytištěn přímo pro zákazníka. O kvalitu se starají grafici, kteří pro Vás tvoří stále nové vzory. A těch je opravdu nepřeberné množství, ať už se jedná o obrazy přírody, květin, krajiny, nebo velmi oblíbené mandaly. Úspěch slaví i 3D obrazy oken či abstrakce. Podívejte se na nabídku dětských obrazů, které hýří barvami a můžete jimi vyzdobit pokoj svých nejmenších i odrostlejších dětí. Vybere si opravdu každý. Jistě důležité je, že obrazy jsou tištěny barvami, které jsou zdravotně nezávadné, na plátně s přírodními vlákny a nataženy jsou do nejkvalitnějších poctivých borovicových rámů. Chceme aby naší prací vznikaly prvotřídní výrobky a proto vybíráme pro naše zákazníky to nejlepší. Dřevotřískové a smrkové rámy nejsou tak kvalitní a časem se můžou prověsit.

Obrazy Malvis® jsou mladoučeskou značkou za kterou stojí tým grafiků, kteří pracují svým srdcem. Rádi překračují své hranice a boří zažité stereotypy. První obrazy vznikly v průběhu roku 2017, ale i za ten krátký čas dokázaly svou kvalitou a provedením okouzlit obrovské množství zákazníků. Naše heslo je: Nedržíme se trendů, my je vytváříme. Obrazy tiskneme na plátno polytex canvas na nejmodernějších tiskárnách Colorado a Mutoh.

Rozlišení tisku je minimálně 300 dpi. Rámy jsou z kvalitního borovicového dřeva. K obrazu přibalujeme i háčky a hřebíčky pro snadné zavěšení obrazu. Obraz je napnut v rámu a potištěny jsou také okraje a tak je obraz ihned připraven k pověšení. Použité materiály jako plátno, barvy a rámy jsou zdravotně nezávadné. Barvy jsou nesmírně kvalitní a po delším uschnutí jsou otěruvzdorné. Nebojíme se říct, že obraz můžete otřít velmi jemně navlhčeným hadříkem. Při přepravě obrazy chrání dostatečná vrstva bublinkové folie, zabaleny jsou v pevném kartonovém obalu, který si necháváme vyrábět na míru, dle námi vyráběných rozměrů obrazů.

A to není vše! Nevyhovuje Vám rozměr, nebo barva obrazu? Chtěli byste z jednodílného vytvořit vícedílný nebo naopak? I to umíme! Nemůžeme zaručit, že děláme zázraky, ale vždy se pokusíme najít řešení, které by Vás uspokojilo. Naše milé asistentky přijmou telefonický nebo emailový dotaz a kontaktovat nás můžete i na chatu a to každý pracovní den od 7:00 do 15:00.
Zobrazit více

Parametry

Rozměry 120 x 80 cm
Typ obrazu mechové
Motiv obrazu mech
Barva hnědé
3D ano