Lišta LED osvětlení Mardom Decor QL011 Připraveno pro montáž standardních LED pásků. Vhodná i jako garnýžová krycí lišta. Materiál: Polymer HD Povrchová úprava: bílá, hladká se základním nátěrem, je možné ji namalovat Vlastnosti: lehké, pevné, odolné vůči vodě a vlhkosti, omyvatelné, nehořlavé a netoxické Doporučené lepidlo: Montážní Lepidlo Mardom MAX Výrobce: Mardom Decor Rozměry: 13 x 9,1cm Délka: 200 cm Cena za 1 kus, prodej o rozměru 200 cm   Speciálně profilovaný tvar umožňuje instalaci... Celý popis

Koupit za 1 154 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lišta LED osvětlení Mardom Decor QL011
Připraveno pro montáž standardních LED pásků. Vhodná i jako garnýžová krycí lišta.

Materiál: Polymer HD
Povrchová úprava: bílá, hladká se základním nátěrem, je možné ji namalovat
Vlastnosti: lehké, pevné, odolné vůči vodě a vlhkosti, omyvatelné, nehořlavé a netoxické
Doporučené lepidlo: Montážní Lepidlo Mardom MAX
Výrobce: Mardom Decor

Rozměry: 13 x 9,1cm
Délka: 200 cm

Cena za 1 kus, prodej o rozměru 200 cm
 
Speciálně profilovaný tvar umožňuje instalaci LED osvětlení na zadní straně lišty. Inovativní technologie LightGuard® zcela eliminuje záření LED diod přes povrch lišty. Tato technologie zaručuje vynikající vizuální efekt ihned po instalaci - aniž by bylo třeba zakrývat lištu hliníkovou páskou uvnitř. Celý povrch lišty s technologií LightGuard® je dokonale hladký a LED světlo se rozptyluje kolem lišty.

Pro malování s akvarely: akryl, silikon, latex

Pokud patříte mezi ty, kteří mají cit pro detail a dokonalost, určitě oceníte tyto lišty. Díky možnosti umístit do lišty LED osvětlení budou definitivní tečkou pro váš interiér.

Doporučený způsob výpočtu výše poptávky pásků: Změřte podlahu a sečtěte délky stěn a odečtěte šířku dveří nebo otvorů. Ztráty a propojení by měly být 5-10%.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mardom