KP 1 Úhelník s prolisem 90x90x65x2,0mm Úhelník KP 1 s prolisem o rozměrech 90x90x65x2,5mm slouží ke spojování konstrukčních prvků v dřevěné nebo kovové konstrukci. Je určen především pro použití v úhlových spojích se sklonem 90 stupňů. Tento úhelník může být používán v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky, kůlny a mnoho dalších. Za použití tesařských vrutů je možné získat trvanlivé a stabilní spojení, které bude odolné vůči zatížení a vibracím. Všechny úhelníky... Celý popis

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KP 1 Úhelník s prolisem 90x90x65x2,0mm
Úhelník KP 1 s prolisem o rozměrech 90x90x65x2,5mm slouží ke spojování konstrukčních prvků v dřevěné nebo kovové konstrukci. Je určen především pro použití v úhlových spojích se sklonem 90 stupňů. Tento úhelník může být používán v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky, kůlny a mnoho dalších. Za použití tesařských vrutů je možné získat trvanlivé a stabilní spojení, které bude odolné vůči zatížení a vibracím.
Všechny úhelníky s prolisem zajišťují trvanlivé a bezpečné spojení dřevěných prvků ve stavebních konstrukcích. A v našem obchodě najdete široký výběr. Úhelník KP 1 s prolisem slouží mimo jiné pro spojování střešních nosníků, stropních nosníků, sloupů a dalších konstrukčních prvků v budovách, altánech či přístřešcích.
PARAMETRY: 
Výška: 90 mmŠířka: 65 mmHloubka: 90 mmTloušt'ka: 2,5 mm
Otvor průměr 5 mm: 14 otvorůOtvor průměr 7 mm: 10 otvorůOtvor průměr 11 mm: 2 otvory
Produkt splňuje Evropské normy a je značený znakem CE 
Žárový zinek
Žárové zinkování je nejspolehlivější způsob povrchové úpravy, která brání korozi. Samostatný produkt je vyroben z obyčejného jinak korodujícího materiálu a před žárovým zinkováním je řádně ošetřen a odmaštěn. Produkt se ponoří do lázně s roztaveným zinkem a to zaručí, že celý jeho povrch včetně hran a jiných jinak nedostupných míst, je zcela pokryt dostatečně hrubou vrstvou zinku. Díky tomu, je produkt chráněn před všemi negativními přírodními vlivy a nekoroduje.
 Životnost
Produkty s úpravou žárového zinku lze používat venku. V extrémních podmínkách, jako je přímořské prostředí nebo vysoce průmyslové místo, chrání žárový zinek 20 let. Naopak v méně náročných venkovních podmínkách tato doba může být až 50 let. Díky této úpravě můžeme produkty ve finální fázi našich staveb natírat dekorativními nátěry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark