KP 2E / KP 2 Úhelník s prolisem 105x105x90x2,5mmÚhelník KP 2E / KP 2 s prolisem 105x105x90x2,5mm slouží ke spojování konstrukčních prvků v dřevěné nebo kovové konstrukci. Je určen především pro použití v úhlových spojích se sklonem 90 stupňů. Tento úhelník může být používán v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky, kůlny a mnoho dalších. Za použití tesařských vrutů je možné získat trvanlivé a stabilní spojení, které bude odolné vůči zatížení a vibracím. Všechny... Celý popis

Koupit za 32 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KP 2E / KP 2 Úhelník s prolisem 105x105x90x2,5mmÚhelník KP 2E / KP 2 s prolisem 105x105x90x2,5mm slouží ke spojování konstrukčních prvků v dřevěné nebo kovové konstrukci. Je určen především pro použití v úhlových spojích se sklonem 90 stupňů. Tento úhelník může být používán v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky, kůlny a mnoho dalších. Za použití tesařských vrutů je možné získat trvanlivé a stabilní spojení, které bude odolné vůči zatížení a vibracím.
Všechny úhelníky s prolisem zajišťují trvanlivé a bezpečné spojení dřevěných prvků ve stavebních konstrukcích. A v našem obchodě najdete široký výběr. Úhelník s prolisem slouží mimo jiné pro spojování střešních nosníků, stropních nosníků, sloupů a dalších konstrukčních prvků v budovách, altánech či přístřešcích.
PARAMETRY: 
Výška: 105 mmŠířka: 105 mmDélka: 90 mmTloušťka plechu: 2,5 mmTyp: úhelník s prolisem Otvor č.1 : 36 děr o průměr 5 mm Otvor č.2 : dvě díry o průměru 14 mm
Žárový zinek
Žárové zinkování je nejspolehlivější způsob povrchové úpravy, která brání korozi. Samostatný produkt je vyroben z obyčejného jinak korodujícího materiálu a před žárovým zinkováním je řádně ošetřen a odmaštěn. Produkt se ponoří do lázně s roztaveným zinkem a to zaručí, že celý jeho povrch včetně hran a jiných jinak nedostupných míst, je zcela pokryt dostatečně hrubou vrstvou zinku. Díky tomu, je produkt chráněn před všemi negativními přírodními vlivy a nekoroduje.
 Životnost
Produkty s úpravou žárového zinku lze používat venku. V extrémních podmínkách, jako je přímořské prostředí nebo vysoce průmyslové místo, chrání žárový zinek 20 let. Naopak v méně náročných venkovních podmínkách tato doba může být až 50 let. Díky této úpravě můžeme produkty ve finální fázi našich staveb natírat dekorativními nátěry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark