Z 100b Závěs stavební 100x35x1,5mm Z 100b Závěs stavební 100x35x1,5mm nabízí všestranné využití. Použít se může v kombinaci s různým druhem nábytku, jako jsou skříně, komody, psací stoly nebo šatní skříně. Dále se skvěle hodí i pro vjezdové brány, vrátka a ploty. Zajišťují plynulé a spolehlivé otevírání a zavírání, a zároveň zachovávají kustrukci stabilní. Navíc jeho kvalita zaručuje bezproblémové používání i při intenzivním používání. Stavební závěs dokonale ladí si se zahradním nábytkem, jako... Celý popis

Koupit za 13 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Z 100b Závěs stavební 100x35x1,5mm
Z 100b Závěs stavební 100x35x1,5mm nabízí všestranné využití. Použít se může v kombinaci s různým druhem nábytku, jako jsou skříně, komody, psací stoly nebo šatní skříně. Dále se skvěle hodí i pro vjezdové brány, vrátka a ploty. Zajišťují plynulé a spolehlivé otevírání a zavírání, a zároveň zachovávají kustrukci stabilní. Navíc jeho kvalita zaručuje bezproblémové používání i při intenzivním používání.
Stavební závěs dokonale ladí si se zahradním nábytkem, jako jsou stoly, židle nebo lehátka. Použít se mohou i pro ozdobné krabičky nebo rámečky na fotografie. Všestrannost a jednoduchost tohoto produktu Vám usnadní montáž, která je opravdu snadná. Z tohoto důvodu si výrobek mohou zakoupit pro svojí práci profesionálové i amatéři. 
PARAMETRY: 
Šířka: 100 mm Délka: 35 mmŠířka jedné strany: 45 mmPočet a průměr otvorů: 6 ks - 4,5  mmTloušťka závěsu: 1,5 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop