Stylové trojdílné plavky, které oceníte jak při plavání, tak i při opalování. Podprsenka má vyztužené a vytvarované košíčky. Mezi košíčky je jemné nařasení. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka je olemovaná kontrastní lemovkou a vzadu se zavazuje. Komplet doplňují klasické kalhotky a také šortky. Pruhované šortky mají v pase širokou gumu. Vykrojené klasické kalhotky se na bocích zavazují pruhovanými šňůrkami.  Plavky zdobí úžasné barevné provedení. Model je vyrobený z velmi... Celý popis

Koupit za 1 451 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylové trojdílné plavky, které oceníte jak při plavání, tak i při opalování.
Podprsenka má vyztužené a vytvarované košíčky. Mezi košíčky je jemné nařasení. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka je olemovaná kontrastní lemovkou a vzadu se zavazuje.
Komplet doplňují klasické kalhotky a také šortky. Pruhované šortky mají v pase širokou gumu. Vykrojené klasické kalhotky se na bocích zavazují pruhovanými šňůrkami. 

Plavky zdobí úžasné barevné provedení. Model je vyrobený z velmi kvalitní italské látky Carvico Tesutti. Plavky rychle usychají a odolávají působení slunečních paprsků (neztrácí barvu a tvar).
Složení: 80 % polyamid, 20 % elastan.
Zobrazit více

Bazarové nabídky