Mars 6744

88 %
(5 hodnocení)

Skříňka 2. jakosti může mít mírně promáčknutý plech, , nadzvednutý plech v rohu, naprasklé nebo poškrábané zásuvky Skříňka je plně funkční. Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek. Tato skříňka je vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Skelet ukládací skříňky... Celý popis

Koupit za 1 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skříňka 2. jakosti může mít mírně promáčknutý plech, , nadzvednutý plech v rohu, naprasklé nebo poškrábané zásuvky Skříňka je plně funkční.

Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek. Tato skříňka je vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ocelový plech je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi.

Balení obsahuje skelet skříňky i se šuplíky, balení neobsahuje kotvící materiál do stěny a příčky v zásuvkách, příčky lze doobjednat anebo vyberte skříňku již vybavenou příčkami i kotvícím materiálem. Tento typ skříňky obsahuje:

- 45 ks zásuvek typu A (nejmenší) o vnitřní velikosti 35x52x138 mm

- 2 ks zásuvek typu B (střední) o vnitřní velikosti 57x136x136 mm

- 1 ks zásuvky typu C (největší) o vnitřní velikosti 57x276x136 mm.

Skříňky lze buď volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (různé výšky, šířky i hloubky) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky.

Zásuvky jsou čiré a jsou vyrobeny z polystyrolového plastu. Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení či při naklonění skříňky. Pohodlnější chod zásuvek zajišťují vodící lišty, které zabraňují vzpříčení zásuvek.

Skříňky je možné dodat v různém barevném provedeni v odstínech podle stupnice RAL. Minimální objednací množství pro jiné než standardní barvy (červená, modrá) dle vzájemné domluvy.

Vlastnosti

- Rozměry: 30,6x55,1x15,5 cm.

- Barva: Červená.

- Materiál: Ocelový plech povrchově upravený.

- Hmotnost: 4,7 kg.

Zdroj: Obchod Bytové zařízení (www.bytovezarizeni.cz)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars Svratka
Výška 55 cm
Šířka 30.5 cm
Hloubka 15.5 cm
Materiál kovové
Hmotnost 4.7 kg
Určení na nářadí
Počet zásuvek 48
Barva modré
Závěsné ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty