Mars 6744 + 6740

90 %
(7 hodnocení)

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost. Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.... Celý popis

Koupit za 2 315 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost.
Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.
Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou ( podstava je opatřena plastovými nožičkami ), nebo zavěsit na stěnu.
Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.
Materiál skříňky: ocelový plech
Materiál šuplíků: plast ( polystyrol )
Barva rámu: modrá
Celkové rozměry typ 6744: 551 x 306 x 155 mm ( V x Š x H )
Celkové rozměry typ 6740: 147 x 306 x 155 mm ( V x Š x H )
Počet šuplíků typ 6744: 45 ks typ A, 2 ks typ B, 1 ks typ C
Počet šuplíků typ 6740: 15 ks typ A
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars Svratka
Výška 0 cm
Šířka 0 cm
Hloubka 0 cm
Materiál kovové
Hmotnost 0 kg
Barva modré
Závěsné ano
Zobrazit více parametrů