Mars 6754C

100 %
(2 hodnocení)

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost. Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.... Celý popis

Koupit za 929 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost.
Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.
Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou ( podstava je opatřena plastovými nožičkami ), nebo zavěsit na stěnu.
Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.
Materiál skříňky: ocelový plech
Materiál šuplíků: plast ( polystyrol )
Barva rámu: červená
Celkové rozměry: 551 x 306 x 155 mm ( V x Š x H )
Počet šuplíků: 8 ks typ B, 4 ks typ C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars Svratka
Materiál kovové
Hmotnost 4.25 kg
Určení na nářadí
Počet zásuvek 12
Barva červené
Závěsné ano

Podobné produkty