Masters Pinzer C2

0 %
(0 hodnocení)

Všestranný chipper Pinzer C2 je šikovná hůl pro zlepšení Vaší krátké hry. Navržena tak, aby dodala více sebevědomí při hře kolem greenu, kdy si nejste jistí zahrát úder putterem či wedgí. Tento typ chipperu od značky Masters zaujme moderním černo matným designem. Má zaměřovací pruh pro lepší zaměření a nerezový ocelový shaft. Je navržen po kyvadlový pohyb stejný jako u puttování s vyrovnávací pomůckou, která zajistí, že se trefíte k cíli. Klíčové vlastnosti: - Nerezový ocelový shaft - Moderní... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Všestranný chipper Pinzer C2 je šikovná hůl pro zlepšení Vaší krátké hry. Navržena tak, aby dodala více sebevědomí při hře kolem greenu, kdy si nejste jistí zahrát úder putterem či wedgí.

Tento typ chipperu od značky Masters zaujme moderním černo matným designem. Má zaměřovací pruh pro lepší zaměření a nerezový ocelový shaft.

Je navržen po kyvadlový pohyb stejný jako u puttování s vyrovnávací pomůckou, která zajistí, že se trefíte k cíli.

Klíčové vlastnosti:

- Nerezový ocelový shaft

- Moderní design

- Zaměřovací pruh

- Větší kontrola

Grip: Hybrid Tour grip Masters Golf

 

 

Golfstores.cz nabízí vyzkoušení golfových holí předních značek s možností úpravy na míru před zakoupením. K dispozici máme různé modely hlav a shaftů, které otestujete s odborným personálem přímo u nás na prodejně nebo na hřišti pomocí profesionální analýzy švihu TrackMan. Více informací a rezervační systém naleznete zde. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Masters
Určení uni