Masters Pinzer P3

0 %
(0 hodnocení)

Golfový putter typu Milled Masters Pinzer P3 od firmy Masters je velmi kvalitně zpracovaný a precizně vyvážený putter za příznivou cenu.  Frézovaný vzor pomáhá lehce kutálet míč po celé úderové ploše. Tvar hlavy putteru poskytuje kontrolu a stabilitu během nápřahu.  Tento putter zaujme svým moderním designem s černo matným povrchem. Vlastnosti: - typ putteru: Milled - dokonale vyvážený - vhodný pro všechny hráče golfu - poskytuje kontrolu a stabilitu - černo matný povrch Grip: Pistol grip... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový putter typu Milled Masters Pinzer P3 od firmy Masters je velmi kvalitně zpracovaný a precizně vyvážený putter za příznivou cenu. 

Frézovaný vzor pomáhá lehce kutálet míč po celé úderové ploše. Tvar hlavy putteru poskytuje kontrolu a stabilitu během nápřahu. 

Tento putter zaujme svým moderním designem s černo matným povrchem.

Vlastnosti:

- typ putteru: Milled

- dokonale vyvážený

- vhodný pro všechny hráče golfu

- poskytuje kontrolu a stabilitu

- černo matný povrch

Grip: Pistol grip Masters Golf

 

 

 

Golfstores.cz nabízí vyzkoušení golfových holí předních značek s možností úpravy na míru před zakoupením. K dispozici máme různé modely hlav a shaftů, které otestujete s odborným personálem přímo u nás na prodejně nebo na hřišti pomocí profesionální analýzy švihu TrackMan. Více informací a rezervační systém naleznete zde. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Masters
Strana pravá